Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire be kell sértődni ezen?

Figyelt kérdés
A barátommal beszélgettünk és felkerült témára az egyik közös ismerős pár..a kapcsolatukról beszélgettünk és én azt állítottam h őszinte a szerelmük ő azt h rájátszanak ( a másik párkapcsolatban lévő fiú az én pasim egyik jó barátja..) és mondta azt h látja h én is bedőltem annak a színjátéknak amit művelnek és megjegyezte h nehogy egyszer én is bedőljek majd egy ilyen palinak mint az ő barátja...erre én azt mondtam dühődötten h ez enyhe célzás volt arra h ő is ezt akarja..erre feldühődött,nem akart hozzámbújni nem nagyon beszélt hozzám és nagyon elszomorodott és azt mondta h álmába nem gondoltam h én ezt feltételezem róla..ma írtam neki nagyon egyszavas válaszokat írt és azt írta h még mindig nagyon bántja..szerintetek mennyire jogos?és mikor fog megenyhülni?:(
2013. dec. 7. 20:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Arra az időre célzott, amikor már nem vele fogsz járni. Szép kilátások...


Amúgy meg rendkívül érett viselkedésre vall besértődni, és nem megbeszélni a problémát...


Hány éves 8?

2013. dec. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!