Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak miért akarnak okos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért akarnak okos és csinos nőt, ha semmit sem tudnak adni cserébe?

Figyelt kérdés

Természetesen nem szeretnék általánosítani, tehát nyilvánvalóan vannak olyanok is, akik tisztában vannak a képességeikkel, és nyilván a nők is túlzásba esnek olykor az igényeikkel - de ők legalább nem sírnak itt naponta ötven ugyanolyan kérdésben.


A lényeg az, hogy mindig elcsodálkozom azon, ahogy az itteni pasik panaszkodnak, amiért nem sikerül szép, okos, kedves, aranyos, határozott, vicces, házias, etcetc... lányt találniuk.

De már a kérdést is éppen csak kihányják az oldalra, tulajdonképpen egy mondatot sem tudnak nyelvtanilag helyesen megfogalmazni. Sírnak, hogy egész nap otthon ülnek a gép előtt, nincsenek barátaik, önbizalomhiányosak és még ránézni sem mernek más emberekre, maximum a hétvégi buliban részegen próbálnak ismerkedni. Ha az ember mond nekik valami jótanácsot, akkor csak hajtogatják a beteges tévképzeteiket (pl. hogy a nők csak 180 cm feletti pasikkal kezdenek), és eszükbe nem jutna az, hogy ötezer ugyanolyan válasz után elgondolkodjanak a változtatáson.


De most őszintén: egy kedves, értelmes, szép, vicces és határozott lány mégis mi a fenét tudna kezdeni egy antiszociális és buta emberrel? Mégis miben nyújtana neki társaságot, miben tudna felnézni rá, miért vonzódna hozzá?


Amikor ezeket a nagy igényeket olvasom a semmiért cserébe, kb. úgy érzem magam, mint amikor az utcán odajön hozzám egy tipikus tajparaszt szakmunkásgyerek, hogy "Heeeeee, nem akarol te ismerkedni velem?"


2013. dec. 7. 21:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az a baj, sok ilyen van. De a baj alatt az õ bajukat értem.
2013. dec. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

a nök miért akarnak FÉRFI-t, ha ők maguk meg sok kivánni valót hagynak magukkal kapcsolatban!


a nöknek szerintem sokkal magasabb és pofátlanabb elvárásai vannak!

2013. dec. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

"A lényeg az, hogy mindig elcsodálkozom azon, ahogy az itteni pasik panaszkodnak, amiért nem sikerül szép, okos, kedves, aranyos, határozott, vicces, házias, etcetc... lányt találniuk."


Nem tudom te milyen oldalon jársz, én csak azokat látom, akik NŐT akarnak, de mindegy milyet. Esetleg még a külcsín követelmény, de az ész nem volt az soha. :D

2013. dec. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Eme kérdés miatt az összes ittlévő hülye gyerek erőt vesz magán és megváltozik, nekem meg elrontod a szórakozásomat!


Köszönöm!



"szép, okos, kedves, aranyos, határozott, vicces, házias"


Azért nem találnak amúgy ilyet, mert ilyen csak a fejükben létezik! ;-P

2013. dec. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
2013. dec. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Van igazság abban amit mondasz. Nagyon szánalmas ahogy nyilvánosan hisztiznek sokan... Aztán amikor az ember rákattint a kérdésre, és megpróbál tanácsot adni, jönnek a legszánalmasabb kifogásokkal, hogy miért nincs nőjük...


Szóval amikor már 3-4 ilyenen túl vagyok akkor már bepöccenek én is, és megírom, hogy ha ilyen nyámnyila, kifogásgyártó szánalom valaki, akkor hogy várhatja el egy lánytól, hogy kezdjen vele.


Nem sírni ríni kéne itt, hanem párt keresni.


Én is megtettem és nahát.... sikerült. Megdöbbentő...


A világ egyik legszánalmasabb dolga sajnáltatni magukat, és még a tanácsokat se fogadják el.


Mert amikor már nem csak én írom hogy csak kifogásokat keresnek, akkor abban már van valami....

2013. dec. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Egyetertek. Aztan csodalkoznak, ha egyes nök ugy döntenek, hogy ök bizony inkabb a boldog szingli eletmodot valasztjak...
2013. dec. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
jaj ezek a nök, milyen kis szegény áldozatok mindig...és mindenért ezek a LUSTA semmirekellő pasik a hibásak!
2013. dec. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
56%
Ismerkedni nem neten kell, hanem élőben. Ezenfelül mindenkinek lehetnek elvárásai, de ezért jó az élő szimpátia létrehozása és nem a virtuális. Ennek megfelelően lehetnek akármilyen elvárásaid illetve elvárásai az illetőnek, ha van közös szimpátia, akkor ezek a dolgok másodrendűek lesznek... Sokan álomvilágban élnek és egy egy romantikus filmből indulnak ki, az mind mese, az élet az amikor kimozdulsz az utcára, nos ott találsz ízig vérig nőt/férfit! Nem is értem miért olvasol, leírásod alapján te sem vagy különb a nálad leírtaknál, nem mellesleg egoistának is tűnsz... Itt kezdődnek a virtuális dolgok, lehet élőben én fogalmaznám meg rólad amit te ismeretlen emberrel teszel. Ez a milliő megkülönböztetés két helyen elfogadott és ott is az anyagi vonzatok miatt, a még létező uralkodó családoknál és színészeknél, remélem érted a gondolatom. Milyen lenne az életed ha ugyanolyan jól szituált és extra képességekkel ellátott párod lenne? Menne a harc folyton a saját igazotokért, egy férfi legyen dolgos, szorgos, kapcsolatilag őszinte és pááááááfff, a nő igen is legyen házi tündér és az sem baj ha okos, bár túlságosan engem nem érdekel, mivel ha a szerelmem egy szakadt ruhában ismertem volna meg, ugyanazokat az értékeket látnám benne, amit egy jól öltözöttbe, illetve alanatúr meztelen... Hülye kérdés, elszállt nőtől...
2013. dec. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

és a nők miért sírnak, hogy a nekik tetsző férfiak csak megdu*gni akarják őket?

amúgy azzal tökéletesen egyet értek, hogy ne várj el többet a másiktól mint amennyit nyújtani tudsz.

az itt lévő siránkozók védelmére csak annyit mondanék, hogy ide az emberek tombolni jönnek, kiírni magukból a sok sza*rt :D

(én személy szerint kikérem magamnak amiket leírtál)

2013. dec. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!