Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem, hogy mért? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cintuskaa kérdése:

Nem értem, hogy mért? Ha segítenél és tanácsot adnál nyisd meg kérlek

Figyelt kérdés
Szívem ,lelkem kiteszem és úgy érzem nem is veszi észre és nem is érdekli, több mint 2 éve együtt vagyunk ,akármi baja van mindig ott vagyok , ha segítenem kell azonnal segítek . De adok neki egy puszit és mondjuk fekszünk akkor szól,hogy hagyjam ha kezdeményezek nála,mondjuk olyan téren,hogy szexualitásnál akkor azt mondja fáradt és mindig, ha beszélni szeretnék vele este akkor is és ez már egy ideje így megy és megkérdeztem tőle,hogy nincs-e mása meg ,hogy akar-e még . De mindenbe bele egyezett ,úgy érzem lelkileg kihasznál és annyira rossz ,hogy sokszor sírásra késztet.
2013. dec. 7. 21:01
 1/3 zotanbro ***** válasza:
nem ertem miert vagy meg vele.
2013. dec. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

írj privit, ha szeretnéd jobban átbeszélni.

én ilyen kapcsolatban voltam, 2 hónapja léptem ki belőle.

biztosra vesz, kizsákmányol, önző. nem érdekli őt, hogy mi van veled, csak kiélvezi azt a sokmindent amit adsz.

én sokáig nem vettem észre, hogy egy ilyen emberrel vagyok együtt, de mióta látom, hányingerem van az ilyenektől. javulni nem fog, az tuti.

2013. dec. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Költőnő? ***** válasza:

lehet épp az a baj, h MINDENBEN MINDENKOR...

az efféle putkányok mindig maguktól értetődőnek veszik ezt és nem h értékelik, de elvárják.

2013. dec. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!