Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy fiú az orvosin úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú az orvosin úgy bele van feledkezve tanulmányaiba, hogy kissé elhanyagolja a vizsgaidőszakban a barátnőjét, hogyan lehetne ezt megváltoztatni?

Figyelt kérdés
Veszekedéssel mint ahogyan már tapasztaltam,annyira nem.
2013. dec. 7. 21:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Talán hagyod tanulni?! És kivárod a vizsgaidőszak végét, majd utána kéred, pótolja be.
2013. dec. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Örülj neki,hogy ennyire hajt!
2013. dec. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én is orvosis vagyok, megértem :D
2013. dec. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De azért azt nem hiszem el,hogy annyira nehéz volna,hogy nem lehet 1 hétig egyszer sem találkozni.. Az oké,hogy keres,me ír smst... de szarul érzem magam
2013. dec. 7. 21:23
 5/13 anonim ***** válasza:

Nyugi! Tanul!

Én is azt érzem, hogy annak ellenére, hogy persze nem reggeltől estig megállás nélkül tanulok, az, hogy valakivel sok órára találkozzak, az nem férne bele.


Esetleg beszéld meg azt vele, hogy elmész hozzá 1 órára. (akkor nem kell neki utazgatnia, és ha betartjátok az időkeretet, akkor nem is marad le a tanulással)

2013. dec. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
De jó hogy nektek ilyen gondjaitok vannak: nekem meg senkim nincsen :/
2013. dec. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
orvosira szerintem nem jár sok lusta léhűtő. ezt kell szeretni, a tanulás nagyon fontos!
2013. dec. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
57%

Ez az egyik fő oka, hogy orvosis orvosissal jár, megértik egymást pontosan ilyenkor.

Az én barátom is orvosis, és majd én is oda megyek. Van, hogy egy hónapban egyszer látom... kifejezem, hog hiányzik, de eszem ágában nincs "csesztetni" emiatt! Az az utolsó, amire szüksége lenne. Vagy megérted, vagy ... érted. Így csak egymásnak fogtok fájdalmat okozni a veszekedéssel. Komoly dologról van szó, hatalmas a nyomás.

2013. dec. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én csak egy egyszerű közgáz főiskolára járok, és nem láttam 5 hete a barátom. Én általában ZH-ra készülök, amikor épp ráérnék, ő dolgozik. Ez van. Egy hét az semmi. Nálam november elejétől ZH-k vannak, szinte folyamatosan karácsonyig. Ilyenkor sokszor még anyámék se látnak, mert vagy tanulok, vagy beadandót készítek. Pedig még csak nem is vagyok kitűnő tanuló, a kettesért hajtok általában. Ha kitűnő akarnék lenni, akkor szeptembertől májusig eltűnnék a világ elől. Szerintem hagyd békén, érthető, hogy fontosabb neki az anatómia vizsgája, mint a szex. Lesz még időtök bepótolni. A vizsgákat viszont nem érdemes elszúrni, mert a pótvizsgák, meg az egy évnyi csúszás már nem olyan nagy buli.
2013. dec. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Pedig a vizsgaidőszak sajnos ilyen. Meg a vizsgaidőszak előtti pár hét is: ilyenkor már hajtás van ezerrel. Nekem egy egy nehezebb vizsga előtt enni nincs időm, nemhogy a pasimra.
2013. dec. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!