Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az exbarátnőm írt nekem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exbarátnőm írt nekem, pedig már mással jár, most ez mégis mi?

Figyelt kérdés

Egy nagyon hosszú levelet kaptam tőle, amiben leírta, hogy az ismeretségünk kezdetétől kezdve mikor mit érzett és mit akart tőlem, sose voltunk ilyen lelkizősek, nagyon meglepődtem ezen, és most már tudom, hogy miket értettem félre. Maga a kapcsolatunk 4 hónapig tartott, de már előtte szintén hónapok óta kerülgettük egymást, a vonzalom egyből megvolt köztünk.

Viszont már lassan 4 hónapja szakított velem, és az utóbbi hetekben összejött valakivel... mégis most írt nekem. Most mit lépjek erre? Meg mégis miért írt nekem az érzelmeiről ennyivel utána? Szerintetek érdemes lenne lépnem valamit? És ha igen, akkor milyen módon kéne?

22F (ő is ennyi idős) és a szakítás óta is sokszor láttuk egymást, mivel csoporttársam


2013. dec. 7. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy jó volt vele, és hogy te már sikeresen továbbléptél, és reméled, hogy ő is az új pasijával.
2013. dec. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
haver, felejtsd el a csajt, belebotlottam egy ilyenbe, ugyanígy jártam mint te, majd beleestem abba a csapdába, hogy a szakítás után levelezni kezdtem vele, óriási hiba volt.. a lánynak érzelmi kiegészítő voltam csak, lelkizésre volt szüksége, mert utánam olyan rossz alakokkal jött össze, akik semmibe vették.. az érzelmeket hiányolta a kapcsolataiból és emiatt keresett meg engem. hónapokig leveleztünk.. és.. rájöttem hogy az egész egy óriási színjáték.. ne hagyd magad becsapni, ez a ribi nem akar tőled semmit, max azt hogy a lelkét ápolgasd
2013. dec. 8. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

utolsó szerintem nincs igazad ne ebből indulj ki hogy téged átverték mert attól még vannak rendes és tisztességes lányok is.

én a saját példám alapján úgy gondolom ez egy bucsulevel. én id szoktam ilyet írni de nem azért mert bármit is akarnék a másiktól eleve örökre lezáróm a véget hogy ne kelljen rá vaszolnia mert ez csak arra jó hogy én kiirjam magamból a másikkal tudassam és ezáltal nyugodt és tiszta szívvel induljak neki jövőnek. neki most sikerült teljesen lezárnia

2013. dec. 8. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Milyen a levél vége? Elbúcsúzott ahogy szakításkor illik vagy igényli a választ? Hogy látod? Általában a témájábol szövegéből rá lehet jönni a szándékra de ha nagyon bizonytalan vagy kérdezd meg kerek perec mit akart. Szerintem ez egy utolsó számadás mielőtt végleg továbblép.
2013. dec. 8. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!