Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti ezt hogy látjátok? Én már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezt hogy látjátok? Én már szerintem nem tisztán, nagyon ideges vagyok.

Figyelt kérdés

Mondtam a barátomnak, hogy ma lehet eltudtam volna menni hozzá egy órácskát, de ő húzta az orrát,hogy tanulnia kell, mert dolgozatok lesznek a héten.

Oké megértettem.

Viszont kiment a haverjaival kocsmázni kb 8 órakor.

Nekem ez rosszul esett, mert ha oda van ideje kimenni, akkor rám is lehetett volna. Pláne úgy, hogy nagyon ritkán tudunk kettesben találkozni.

Meg is kérdeztem ezt, hogy velem akkor miért nem akart lenni egy kicsit? Az volt a válasza, hogy egész nap tanult, csak most este ment ki.

Ezen összekaptunk kicsit, és már nagyon ideges vagyok, mert úgy érzem nem igazán számítok neki.

Ti mit gondoltok erről?


2013. dec. 7. 22:24
 1/2 Költőnő? ***** válasza:

ezt a kérdést már vhogy máshogy feltetted, nem?

ha nem, akkor bocs.

hát valóban nem túl kedves, de a srácoknál olykor más a prioritás.

2013. dec. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jól tette.
2013. dec. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!