Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szegény fúnak mennyi esélye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szegény fúnak mennyi esélye van nagyon gazdag lányoknál egyéjszakás kalandokhoz? (nincs kigyúrt testem)

Figyelt kérdés
2013. dec. 7. 22:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Még lehet, hogy ő dobja le eléd az 5000-est...
2013. dec. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Alapvetően más körökben mozogtok. Szerintem.
2013. dec. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én meg egy zsírdoboz vagyok és van egy szép barátnőm aki normál testalkatú. Na most akkor...
2013. dec. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hát, valamelyik legyél, mert így 0. Gondold át, melyik menne jobban, és cselekedj.
2013. dec. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Miért pont nagyon gazdag lányok kellenének?

Egyébként biztos van köztük olyan, aki lefeküdne veled, mondjuk részegen.

2013. dec. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
még az nem is baj annyira, hogy szegény vagy, de mivel nincs baromi jó külsőt, így csak álmodhatsz róluk :SSSS
2013. dec. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
van esély, csak ahhoz vagy valahogy egy körben kell mozognotok, vagy gigolonak kell lenned ( úgy értem "hivatásosnak"). de az egyéjszakában mindegy a pénz az számít hogy nézel ki milyen a szöveged és kisugárzásod, és mennyire van ki az adott nő :D
2013. dec. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Na emberek őt miért nem szivatjátok szét ?:) Ha egy csaj tette volna fel ezt a kérdést, hogy "gazdag pasit akarok" akkor helyből vagy 20 olyan válasz érkezett volna rá, hogy "te pénzéhes büdös lotyó" :)...
2013. dec. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
bár nem tudom hogy nagyon szegénynek számítok e még 21 vagyok egyetemre járok egy panelba lakunk átlag keresett 120 000 ft kocsink nincs.Szerintetek?
2013. dec. 7. 23:05
 10/14 anonim ***** válasza:
Akkor te (ti) nem vagy(tok) szegény(ek), hanem alsó középosztálybeli(ek).
2013. dec. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!