Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az ilyen lányról, aki így viselkedik? Velem is szórakozni akar? Gonosz lenne? Érdekes szitu 20/F

Figyelt kérdés

Többször elkezdett velem szemezni nagyon durván,mosolygott is,de nem léptem,hetek teltek így el.


Aztán egyszer úgy alakult spontán megint rám nézett köszönt,én odamentem beszélgettünk,nevetgéltünk is kicsit,majd kb két hétig nem láttam.



Egy buliban úgy alakult,találkoztunk,de megint nem mentem oda hozzá. Pár óra múlva egy másik sráccal elkezdett kavarni PONT ELŐTTEM,amikor több terem is van. Hogy féltékennyé akart-e tenni nem tudom.



Pár nap telt el a buli után,a lány vagy elkapja HIRTELEN a fejét,amikor ránézek,vagy TARTJA A SZEMKONTAKTUST. Ekkor ismét odamentem és nagyon kedves volt meg érdeklődő,csak most én nem,mert rohadtul unom már ezt,pedig tetszik a lány,de nem kizárólagosan csak ő.



Ezzel kb egyidőben másik srácot dobta (innen gondolok FÉLTÉKENYSÉGI AKCIÓRA), aki egyébként nagyon hajtott rá,boldog volt és most valami iszonyatos szerelmi bánata van neki,mert jól átverte a lány.


A srác többet gondolt,de valószínű nem látott a dolgok mögé. A lányt persze ez nem hatja meg.


2013. dec. 8. 11:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Te unod? semmit nem tettél még azért, hogy megszerezd..
2013. dec. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, de lehet, hogy a töketlenséged most az egyszer megmentett egy lelketlen nőszemélytől. Én elkerülném a csaj a helyedben.
2013. dec. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
igen,mert nem ehhez szoktam hozzá
2013. dec. 8. 11:42
 4/10 A kérdező kommentje:
más nőkkel nem vagyok töketlen
2013. dec. 8. 11:42
 5/10 A kérdező kommentje:
de itt tényleg volt valami megérzésem tudat allatt,talán ezért voltam óvatos
2013. dec. 8. 11:43
 6/10 anonim ***** válasza:
Ennyiből megmondom, hogy ez a csaj egy r*banc. Dehogy akart féltékennyé tenni, csak pont az a fajta, akinek tök mindegy, hogy kivel kavar épp, csak legyen nyelv a szájában, aztán meg más... A másik srácot is nyilván azért dobta, mert csak alkalmi dolog volt, és kihasználta. Ne képzeld be magadnak, hogy érdekled. Ha meghívnád pár piára, akkor talán érdekelnéd. Egy éjszaka erejéig.
2013. dec. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
24%

Én is tettem ilyenek a múltban és nem gondolom magam ribi-nek, mert tulajdonképpen nem sok pasi kapott meg, csak akit igazán szerettem és viszontszeretett.

Valószínű ideidegesíteni akart amiért nem léptél. A szeremben nincs szabály, ha dobta valószínű azért mert nem volt boldog vele és nem miattad. Te meg kaptál egy esélyt, hogy jobban megísmerhesd, de te inkább hülyeségeken agyalsz.

2013. dec. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez egy olyan ribi, aki melletted is meg fogja tenni a félrelépést, ha a kapcsolatotokban valami miatt egy pillanatra is elégedetlennek érzi magát, máris szaladni fog egy másik farokhoz, hogy jól megrakja. Tudom, mert volt két ilyen elfuserált, lelki nyomorult barátnőm is, akik megjátszották előttem a szende szüzet, és csak később derült ki, hogy mekkora ribik voltak.
2013. dec. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
azért engem sem kell félteni
2013. dec. 8. 14:38
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez nem egy idétlen amerikai tinikről szóló film, hogy a csaj azért smárol valakivel a kiszemelt srác előtt, hogy féltékennyé tegye... meg különben is... szerintetek normális dolog, hogy ha valaki tetszik, akkor közben mégis másnak a nyelvét nyalogatom? Ennyi erővel f**nak párkapcsolat, nyalakodjon mindenki mindenkivel, dugjon mindenki mindenkivel, nyugodtan, egymás előtt ráadásul, sőt, csoportosan... minek ide szerelem meg monogámia...
2013. dec. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!