Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Örülnétek neki, hogy a pasi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örülnétek neki, hogy a pasi a több fős albérletetekbe költözzön?

Figyelt kérdés
Összeköltöztünk albérletbe. Két hétre rá közölte, hogy ő megy haza, mert elfogyott a pénze. Mondtam segítek, amíg nem talál munkát. Nem akarta. Azt mondta, csak olyan helyre tud menni, ahol munkásszálló is van. Segített új, olcsó albérletet keresni, ahol többen vagyunk; 2 húszéves lány, az egyik lány pasija és én. Hazament anyucihoz. Másfél hét múlva telefonál, hogy felvették dolgozni, ebbe a városba és odaköltözne az albérletembe. Egy szobában vagyok az egyik húszéves lánnyal. Ő kinn, a kanapén akarna aludni. Én egyáltalán nem örülök, hogy ide akar jönni, mert nagyon megrendült benne a bizalmam azért, hogy az első apró nehézségnél nem fogadja el a segítségemet, hanem hazaszalad az anyjához.
2013. dec. 8. 13:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne légy ennyire szigorú hozzá. Ne engedd, hogy hozzátok költözzön, menjen máshová, majd az idő eldönti, hogy együtt elköltöztök valahová vagy befejezitek a kapcsolatot.
2013. dec. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsot. Keressen máshol albérletet, dolgozzon pl. két hónapig, ha megállja a helyét a munkájában, akkor odaköltözöm hozzá - ha még mindig akarja. De csak ezért nem fogom otthagyni a jó albérletemet.
2013. dec. 9. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!