Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg fogja kerni a kezem vegul? Most leszunk 6 eve egyutt. A kapcsolatunk nagyon jo ezert is jutott mar eszembe az eljegyzes. A problemainkat megoldottuk, mindig ott voltunk egymasnak.

Figyelt kérdés
Amikor mar szobahoztam a parom azt reagalta, hogy igy nem jo ahogy most van? Nem vagyok boldog? Kesobb ujra es ujra szobahoztam, mert engem bantott ez a dolog igy onszantabol sakemberhez fordult, hogy valaszt kapjon arra, hogy miert nem all keszen az elkotelezodesre. O szeret es meg szeretne ezt oldani. A jovot is egyutt tervezzuk. Azt hiszem a szuleitol jovo rossz csaladi mintaval lehet problema. Mit tegyek? Meddig varjak vagy hogyan segitsem? O nagyon biztos benne, hogy megtalalja a megoldast mert velem akar lenni, de en nem tudom mi tevo legyek.

2013. dec. 8. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Csalódni fogsz...
2013. dec. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 ASOT ***** válasza:
100%

Semmit!

Ne hozd ezt szóba. Ne erőltesd. Te magad mondod h nagyon jó a kapcsolatotok. Ne rontsd el ezzel, mert ezzel el is lehet rontani. Majd ha ő készen áll rá akkor eljegyez.

Sok nő sürgeti ezt de nem szabad. Hiába a 6 év.

2013. dec. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
63%
Sose értettem ezt... gyűrű nélkül miért nem tudsz boldog lenni a pároddal? De komolyan, gyűrűvel is ugyanolyan lesz a kapcsolatotok, mint eddig. Mit vársz a gyűrűtől...? Jó, persze, lesz egy kis rózsaszín ködös időszak, de majd elmúlik. Semmiben, ismétlem semmiben nem lesz más, mint most. Akkor meg minek erőltetni? Ezzel csak azt éred el, hogy a barátod kényszerből fog megkérni, oda az egésznek a varázsa, neked már rég nem meglepetés, saját magadtól is elveszed így a "rózsaszín ködöt".
2013. dec. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ha szeret, és annyira biztos benne, hogy veled akar lenni, nem értem, miért nem hajlandó, sőt, miért nem vágyik rá, hogy elvehessen feleségül.

És igenis van különbség hogy gyűrűvel vagy gyűrű nélkül. A családja részévé akkor válsz, ha a felesége leszel. Amúgy maradsz a csaj, akivel meg szokott jelenni itt-ott.

Keresse meg a tökeit, és kérje meg a kezed. Ennyi a megoldás.

2016. júl. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!