Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az eszem nem akarja, a szívem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az eszem nem akarja, a szívem igen. Melyikre kell ilyenkor hallgatni? Aki átélt már ilyet, érdekel a tapasztalata!

Figyelt kérdés

Vele akartam leélni az életem. De úgy megromlott a kapcsolatunk, hogy közös megegyezéssel 2 hónapja szakítottunk. Azt mondták az idő segít, legyek barátokkal, esetleg egy új kapcsolat is jót tehet.. Mindent kipróbáltam, nem jött be.. napról napra jobban hiányzik. Beszélgettünk valamelyik nap. Még ő is szeret engem. Szívünk szerint együtt lennénk, az eszünk szerint nem. Túl sok a tüske, a seb, amit nem lehet könnyen elfelejteni, ezeket a problémákat, amik az évek alatt előjöttek, nem lehet egyik napról a másikra megoldani. Ilyenkor mi a teendő?


Volt már valaki ilyen helyzetben? Felejtsük el egymást végleg, és ha a sors úgy akarja, évek múlva majd megint együtt leszünk?? Ez a baj, hogy így nem tudom lezárni, folyton reménykedek, hogy majd újra összejövünk. És olyan hülyének érzem magam, annyiszor megbántott, ezek ellenére még mindig szeretem.


A szívem még mindig erősebb, bármit teszek vagy mondok. De tudom, hogy ha összejönnénk egy ideig jó lenne megint minden, aztán újra előjönnének ezek a problémák.


Segítsetek pls!


2013. dec. 8. 13:29
 1/4 ASOT ***** válasza:

Azért nem megy, mert nem is akarod, hogy sikerüljön.

Mert még mindig őt akarod akárhogy is mondod.

És amíg nem vagy képes lemondani róla elfogadni hogy ő nincs addig nem is fogsz túljutni rajta. Azt akarni is kell. De te nem akarod....

2013. dec. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha tudod,hogy megint előjönnének a problémák akkor mi értelme lenne megint belekezdeni? Meddig voltatok együtt? Hány évesek vagytok?

Lehet az idő segíteni fog és ha a sors is úgy akarja akkor kicsit érettebben megint összehoz titeket!

2013. dec. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mintha csak a saját storymat olvastam volna.. Velünk ugyan ez volt, én a barátommal 4 hónapja szakítottam, és ugyan ezen mentem keresztül mint most te/ti. Én is sokáig vissza akartam csinálni, 2 hónap után is minden nap eszemben volt, hiányzott, sokat sírtam, szenvedtem. De tudtam, hogy semmi nem változna. Én is folyton reménykedtem, hátha együtt leszünk még..ne reménykedj! Tekints erre úgy, mint egy leckére. Elhiszem, hogy most iszonyat nehéz, én sem gondoltam volna 1-2 hónappal ezelőtt, hogy valaha is megszűnik az a nagy üresség és fájdalom a szívemben, mégis megtörtént! :) Pedig nagyon szerettük egymást, valamilyen szinten ez nem is fog megszűnni. Tarts ki, hidd el, elmúlik ez az érzés!!! Találj olyan tevékenységet ami leköt (én tanulok ezerrel, barátaimmal vagyok ha tehetem, dolgozom), és hidd el, észre fogod venni, hogy nem gondolsz már rá annyit, kevésbé hiányzik, és jól megvagy egyedül is!:)

Én így 4 hónap után jól érzem magam, tudok a saját dolgaimra fókuszálni, nincs aki miatt sírjak, aki miatt szenvedjek vagy agyaljak, hogy mit miért csinál. Sokkal jobb így, nem akarnám már vissza azt a kapcsolatot!

Fel a fejjel!!:) Ha gondolod írj nyugodtan privit.


20/N

2013. dec. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mikor ilyen elé kerültem mindig valamiért folyton a szívemre hallgattam. K rva nagy hiba volt , többször elkövettem ugyanazt a baromságot. Ha valamiért az eszed nincs szinkronba az érzéseiddel , akkor az eszedre hallgass, kivétel nélkül
2013. dec. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!