Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másoknak is van az otthoni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másoknak is van az otthoni mellett "munkahelyi" kapcsolatuk?

Figyelt kérdés
Van a munkahelyemen valaki, akit nem tudok kiverni a fejemből. Nagyon kívánom, ő is engem. Eddig még csak csókolóztunk, de hamarosan kell egy hely ahol együtt tudunk lenni. Nekem kell ez az izgalom, jobb így dolgozni menni és az otthoni kapcsolatomban is nyugodtabb vagyok. Ti hogy vagytok ezzel?
2013. dec. 8. 14:40
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
98%
Nincs. Nem vagyok olyan szemét mocsok mint te!
2013. dec. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
97%
Nem, nekem nincs én dolgozni járok a munkahelyemre, nem kufircolni.
2013. dec. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Én is dolgozni járok, de sok szabadidő van, amikor nincs munka. Ezért sokat beszélgetünk és hát kialakult. Az első naptól bejöttünk egymásnak.
2013. dec. 8. 14:49
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem, azért nagyon sok emberben még megvan a másik iránti tisztelet.
2013. dec. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Mellesleg ez egy szexuális kapcsolat, nem arról szól, hogy moziba megyünk, vagy ilyenek. Otthon meg egy nyugodt ember megy haza. Végülis mindenki jól jár.
2013. dec. 8. 14:53
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nyilván azzal sem lenne gondod, ha néha az asszony is félrekufircolna, tisztán a szex miatt, mert úgy izgalmasabb dolgozni és nyugodtan jár haza, ugye?
2013. dec. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Tisztelem a párom, de nem tudja nekem megadni ami kell bizonyos okok miatt.
2013. dec. 8. 14:56
 8/36 anonim ***** válasza:
100%

Gratula, remekül megindoklod magadnak csak hogy nehogy lelkiismeretfurdalás ébredjen benned...

MOndd el otthon a párodnak is hogy de milyen jó hogy nyugodtan jövök haza, mert bent van kivel levezetni a feszültséget.

2013. dec. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
Remélem a nejed megtudja és kirúg mint macskát sz@.rni.
2013. dec. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki jól jár, kivéve az állandó partnered, akivel nem lesz kedved dugni, miután a szeretőddel kiélted magad. Aztán meg csodálkozol, ha ő is megcsal téged.
2013. dec. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!