Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeret vagy nem szeret? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret vagy nem szeret? Van még jövőnk?

Figyelt kérdés

4évet voltunk együtt van egy gyerekünk is. Egy idősek vagyunk. Másfél éve összeköltöztünk apámmal együtt. (utolag rájöttem nagyon rossz ötlet volt) apámmal rendszeresen vitatkiztak sajnos a "vakság" miatt nem álltam mellé s ezáltal úgy érezte hátba támadtam (igaza volt) . Egyhónapja hogy elment. Viszont nem tudok rajta kiigazodni. Hogy miért csinálja. Távozása napján hozzám vágta hogy fél hónapja nem szeret. Viszont távozása elött 2 nappal elment a haverokkal. Este nem ért haza időbe pedig dolgoznia kelett volna menni. Nagyon megijedtem higy baja esett ezért megkértem apum keresse meg. Egész úton jajjgatott hogy nem hagyom el s fagatta aput (apa állitása). Majd hazaérkeztek s csúnyán összevesztünk. Majdnem higy sirva kérdezte ugye nem akarom kidobni. Majd higgattan átbeszéltünk mindent s mondtam higy nagyon szeretem nem akarom elveszíteni. (depresszios voltam ez időszakba s sokat marakodtunk) erre ő azt mondta szeret de ugy érzi lehet jobb lesz ha elmegy mert nem akar tönkretenni idegileg. távozása elött kb egy héttel anyuval beszélt hogy nagyon szeret minket s nem akar elveszíteni minket.

Elment majd egy hét mulva találkoztunk. Bocsánatot kértem a viselkedésemért és mondtam igaza volt ne haragudjon higy vak voltam s nem álltam ki mellette. Be láttam igaza volt. Mondta nem haragszik rám és nagyon jól esik neki hogy beláttam igaza volt. Majd mondta legyünk barátok extrém dolgokkal. (naivan belementem mert nem akartam elveszíteni) mint kiderült távozása utáni nap lett egy barátnője. Mikor mindtam neki higy ez megcsalás mibdta higy nem baj velem simán megcsalja... Szakitottak pár nap mulva (a csaj kihasználta hogy öccse közelébe kerülhessen.) majd anyuhoz felment. Anyuval beszélgettek. Kérdezte anyu higy jo ez igy? Erre azt mindta nem nagyin. Kérdezte boldog most? Mondta nem igazán. Utána felmentek a haverjával. A haverja mondta anyunak higy összekell szedni nekem egy pasit. Erre ő szúros haragos tekintettel nézett a barátjára higy ezt mindta. Mindezt ugy hogy lett egy másik bnője. majd találkoztunk kb egy héttel ezelőtt Megtörtént minek nem szabadott volna. Mondtam neki ez ugy nem hejes amit csinálunk. Mondta igazam van ne haragudjak rá. Nem hejesli ő sem főleg hogy ugy érzi én még reménykedek benne hogy lesz valami. Mondtane reménykedjek nem szeret. A szülei azt mondták a bulizás meg apum miattvan ez. De szerintem ha szeret s a buli miatt meg apum miatt van akkor mondta volna h elköltözik. De nem szakit. ... Szerintetek??? Nen ugy nézett rám mint egy barátra azt mondja mindenki (2x nekem is feltünt de...) mi ez az egész??? Ja azóta minden nap bulizik és éli az életét. 20/L


2013. dec. 8. 14:50
 1/1 anonim ***** válasza:

1. Tanulj meg irni.

2. Tanulj meg HELYESEN irni.

3. Aki megy, azt hagyni kell, éld tovább az életed, ő is ezt teszi és ha egyszer megmondta, hogy nem szeret akkor mi a büdös francért nem lépsz tovább...??

2013. dec. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!