Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Több, mint 1 hónapja szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több, mint 1 hónapja szakított velem a barátom, nem adott rá okot. Megismertem azóta egy fiút, akiben tudom, hogy csalódni fogok és átfog verni, mert "az a típus", mondták mások. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szarul érzem magam, semmi jó nem történik, nem akarok újra csalódni, talán barátot se akarok soha, nem akarok már szerelmes lenni, üresnek érzem magam. Ez mi?

Soha nem voltam még ennyire szétcsúszva.

Azt hiszem kezdem elveszíteni a barátaimat is, hiszen a volt barátommal egy volt a társaságunk. 18L


2013. dec. 8. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Semmiképp ne menj bele az új kapcsolatba, ha úgy érzed át fog verni. Bőven elég az az egy csalódás is, nem kell fokozni.


Általában ilyenkor mindenki csak a rosszat veszi észre maga körül és néhányan még saját magukat is okolják. Hidd el, ha az a srác ok nélkül dobott ki, akkor te sokkal többet érsz egymagad, mint vele együtt :) Meg sem érdemelt téged. Ok nélkül senkit nem lenne szabad csak úgy kidobni :/


Próbálj egy kicsit magaddal foglalkozni, csináld azt amit szeretsz a napi kötelezőkön kívül... Nekem ez segített :)


Ha tudod, beszéld ki magadból a történteket, az is szokott segíteni.


Fel a fejjel, 18 éves vagy, tutira leszel még boldog :) ;)


Ha gondolod írj, hátha kicsit jobb hangulatba tudlak hozni, vagy meghallgatlak, ha az segít. Hátsó szándék nélkül...


22/F

2013. dec. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Megismertem azóta egy fiút, akiben TUDOM, hogy CSALÓDNI FOGOK és ÁTFOG VERNI, mert "az a típus", MONDTÁK MÁSOK.


Mit tegyek?


Kiemeltem neked a lényeges szavakat nagybetűvel.


Ha TUDOD hogy ÁTFOGBASZNI akkor miért van a fejedben hogy netán összejöjj vele?

2013. dec. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Soha senkit ne ítélj meg mások véleménye alapján! Ismerd meg és úgy dönts. Ne gyere velé össze addig míg nem tapasztaltad milyen
2013. dec. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én barátomra is azt mondták mégis másfél éve varu a kapcsolatunk veszekedés nélkül.
2014. jan. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!