Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy 16 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy 16 évesen nekem mindig az extra külsejű és 16+os lány kell de nem találok olyat?! Vagy ha igen akkor barátja van vagy annak csak az idősebb pasik kellenek. Mit csináljak hogy legyen egy szép barátnőm?

Figyelt kérdés
2013. dec. 8. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Már előre sajnálom a leendő barátnődet.

Szegény eleinte nem is fogja tudni, milyen felszínes p*ccsel van dolga...

2013. dec. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 QueenRavenna ***** válasza:
Mert egy felszínes barom vagy.
2013. dec. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
leírták előttem!
2013. dec. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hogyha nem tudsz és nem is akarsz a szép külső mögé látni és számodra csak ez fontos tényező, megérdemled :)

Remélhetőleg felnősz, eléggé gyerek vagy még, érthető, hogy a lányoknak csak az idősebbek kellenek.

2013. dec. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

dee..szerintem senkise akar egy csunya lanyt baratnojenek...

persze fontos a belső is..de a kulsore kell alapozni!!

2013. dec. 8. 22:28
 6/6 anonim ***** válasza:

Senki nem akar csúnyát, de nem csak az extra külsejűek vannak a csúnyákon kívül... Ezt majd észreveszed mikor lejjebb kell adnod a k**va nagy elvárásaidból. :D

Nem a szépségre kell alapozni amúgy, hanem arra, hogy milyen belső szépség marad ott, ha a szépség majd elmúlik, merthogy elmúlik :D Kb ennyire lényeges... Tényleg fontos, főleg eleinte, de nem kell túlértékelni meg isteníteni azokat, akik csak a szerencsés géneiket tudják felmutatni.

2013. dec. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!