Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől lehet, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet, hogy a barátom mellett elborul az agyam?

Figyelt kérdés

2 éve vagyok együtt vele.

Alapjáraton egy kedves, szerény, visszahúzódó lány vagyok, aki önbizalomhiányos. Nem kérkedésből, de mindenki azt mondja, hogy már "túl" jó vagyok. Engem hívnak az osztályba a legsegítőkészebb embernek, és rám aggatták a "lélekdoki" jelzőt is, mert mindenkinek segítettem.

Miután összejöttem a barátommal, egyre jobban azt éreztem, hogy nem vagyok önmagam. MINDENKIVEL tudtam önmagam lenni, csak vele nem. Vele folyton hisztiztem, idegeskedtem, és még mostis ezt teszem. Akárhogy fogom vissza a hisztiben is magam, valahogy elborul az agyam. Már sokszor került válságba MIATTAM a kapcsolatunk. Én nem akarok iylen lenni, de akárhogy kontrollálom magamat, amit haza jövök egy vele töltött nap után, úgy érzem, hogy nem így viselkedtem volna, és hogy az nem én voltam. Ő a rosszabbik énemet ismeri, és nem tudom, miért. A tipikus hisztis nő leszek, de én nem akarok ilyen lenni! Úgy érzem, ha nem lennénk együtt, akkor nem ilyen lennék vele. Egy kapcsolat hogy válthat ki belőlem ilyet? Volt valaki így?


2013. dec. 9. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért vagy mellette frusztrált? Mit fojtasz el mellette?
2013. dec. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nagyon sokat gondolkozom ezen, de nem tudom. Azt éreztem, hogy maga az, hogy levagyok kötve. Hogy nem csinálhatom azt, amit akarok(egy iskolába járunk és minden szünetben együtt vagyunk, a bartaimat teljesen elmartam). Holott ha nem vagyunk együtt szünetbe nem érezzük jól magunkat, ráadásul iskola után nem is angyon találkozunk(egy csomószor lemondja meg nem jó neki).

Ezen kívül mindenben önmagam vagyok, ezért nem értem, hogy miért érzem ezt..

2013. dec. 9. 15:00
 3/5 anonim ***** válasza:

"Hogy nem csinálhatom azt, amit akarok"

A szabadságvágy elég nyomós ok szokott lenni...

2013. dec. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Költőnő? ***** válasza:

vagy azt csinálhatom,ami mkettőnknek jó és akkor a kapcsolat is jó

vagy nem csinálhatom, de akkor nem csodálkozom, h megkattansz

a kérdés csak az h te nem értél még rá meg, h minimál szinten alkalmazkodj

ő korlátoz

a te szabadságvágyad úgy általában nem kapcsolatkompatibilis

2013. dec. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Nem bírod a kötöttséget, ezért viselkedsz így. Tanácsolom, hogy beszéld meg a barátoddal, hogy ne lógjon rajtad mindig. És néha legyél egyedül, hogy érezd a hiányát. Ha nem érti meg, akkor szakítás. De amúgy se normális, hogy folyton együtt legyetek,
2013. dec. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!