Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti járnátok ilyen fiúval?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti járnátok ilyen fiúval?

Figyelt kérdés
nincs facebookja, régi zenét hallgat, nem páva, ateista, nem szeret társaságba járni csak és kizárólag baráti körökben,intelligens,udvarias,odaadó, sportos, közepes magasságú, nem szereti az ünnepeket, szemüveges(csak olvasáshoz), aránylag keveset beszél
2013. dec. 9. 15:22
 1/10 anonim ***** válasza:
unalmasnak tünik
2013. dec. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Örülj hogy nincs fb-je ;) szóval sportos de uncsi... hm...
2013. dec. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha nőként tud kezelni, jól megértem magam vele, és velem szemben meg tud nyílni akkor simán! :)
2013. dec. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Biztosan van olyan lány, aki járna veled. Kérdés, hogy valaha ráakadsz-e, mert ha mindig csak egyazon baráti körbe jársz, onnan pedig nem jött össze kapcsolatod/nem tetszik neked senki, akkor innentől az esély a nullához konvergál. A legjobban ismerkedni barátok más baráti társaságai által lehet.

Én simán megkérdezem mindig, hogy elmehetek-e egy olyan programra ami nekem tetszik, és egyik jó ismerősöm általam még nem látott más barátai lesznek ott :D Persze nem pofátlanul :D Így lehet új kapcsolatokat létesíteni, ha csak otthon várod a sült galambot, akkor nem fog semmi sem történni.

2013. dec. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Igen! Nekem például bejönnek az ilyen különc srácok, legalább egyéniség.. és attól hogy ilyen furcsának tűnik még lehet hogy pont ő ért meg téged a legjobban! :)
2013. dec. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok lány, de hogy ateista szerintem kicsit gáz! Majd változik még!
2013. dec. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Barátom szinte pont ilyen. Az FB függő, "menő" nyomik nem érdekelnek.


#6 :DDDDD

2013. dec. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Persze, ebből a 3 mondatból rögtön előttünk van a teljes személyiséged! Taníts mester!
2013. dec. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

8-as

Hát szerintem a fontosabb infókat leírtam...

2013. dec. 9. 16:53
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen,de hány éves vagy??:D
2014. febr. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!