Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmmel 3 napja szakítot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel 3 napja szakítottam de már más fiú társaságában keresi a Boldogságot. Le tiltott FB-ről és azt akarja h ne tartsuk a kapcsolatot semmi féle módon! Szerintetek ez normális egy másfél éves kapcsolat után?

Figyelt kérdés
2013. dec. 9. 15:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Szakítottatok, gondolom nem ok nélkül. Akkor meg mit érdekel...
2013. dec. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
örülj hogy megszabadultál tőle.velem pasik csináltak ilyet, és ri.bancokkal jöttek össze... ne foglalkozz vele!
2013. dec. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
és össze is jöttek vagy csak te látod bele a dolgot? Plusz arra nem gondolsz,h azért tiltott le mert szívfájdalma van? És azért nem is akar veled beszélni? Persze lehet,h nem így van de tök mind1 vége van. Miért tartanátok a kapcsolatot? Nem is értem.
2013. dec. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg szakadj le a volt barátnődről, az ő dolga, mit csinál, te meg éld a saját életed, ne az övéről kombinálj. Egyébként igaza van, hogy nem akarja, hogy tartsátok a kapcsolatot, minek is tartanátok?
2013. dec. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha már másik van neki, akkor inkább örülj hogy vége és nem kétszer ennyi idő után jössz rá hogy megcsal...
2013. dec. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%

Majd amikor vissza akarja sírni magát hozzád, akkor kárörvendj rajta egy nagyot és küldd el a jó édes anyjába. Ha szakítottatok, és így döntött, hogy ki akar zárni téged az életéből, akkor nyugodj ebbe bele. Egyébként nagy eséllyel fog téged felkeresni később, a nyakamat rá.


29/F

2013. dec. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Persze itt csak találgatni lehet, semmit nem tudunk a szakítás hátteréről, de lehet, hogy már régen ért benne a gondolat és ezért nem is bánkódik annyira utánad.

Mikor mi szakítottunk az előző barátommal én is nem sokkal később már mással randiztam, aki azóta már a férjem.

Nagyon szerettem régen az előző barátomat, de mikorra már a végleges szakításra került a sor, egyszerűen annyira kiábrándultam, hogy nagyon rövid idő után tiszta lappal tudtam indulni.


Hogy a barátnődnél így volt, vagy sem, azt nem tudom, de ezt a dolgot már nem kellene feszegetni, menjen mindenki tovább a maga útján.

2013. dec. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem normális, - de megesik.

Nekem pl. 4 éves kapcsolat zárult le így, sőt még ígyebbül.

Ha jól látom ő szakított veled, lehet, te se tudod az okát, de ő NAGYON SZAKÍTANI akart.

Szóval ez van: ő már nincs az életedben, nem is lesz.

2013. dec. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

normális.

ez a düh.

2013. dec. 15. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!