Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem ertem miert nem szereti a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ertem miert nem szereti a ferjem ha ugy akarok elaludni minden este, h. atoleljuk egymast. Minden ferfinel igy van?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretjuk egymast, de a parom azt mondja szeret forgolodni jobbra, balra, mindenfele. Es nem akarja h. raebredjek amikor o mozog. Csak nekem ez olyan rosszul esik. De masnap reggel az olelesere ebredek ami olyan jo.
2013. dec. 9. 16:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Rossz alvó.Azért megérthetnéd.
2013. dec. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Jo dolog, romantikus, stb, de nem kenyelmes. Az alvas meg fontos.
2013. dec. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én szintén forgolódok... tartok is tőle, hogy ha majd együtt alszom életem párjával, jól fejbeverem, azt kék-zöld foltokkal ébred, csak mert én átfordultam éjjel. :D
2013. dec. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én is olyan vagyok mint a férjed. Csodálatos dolog összebújva aludni, de nem vagyok képes rá. Nem kényelmes, nem tudok elaludni. De gondolom nem minden férfi ilyen, csak a férjed ilyen típus.
2013. dec. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 WheneverYouWant ***** válasza:
próbáljatok olyan pózt keresni ami mindkettőtöknek kényelmes akár többet is.
2013. dec. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül minden férfinél, de ha neki úgy nem kényelmes meg lehet érteni.
2013. dec. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Hosszú idő után nem kényelmes. Én sem tudok ugyanabban a helyzetben maradni sokáig.
2013. dec. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Mostanaban azzal probalkozok, h. csak a labunk legyen osszefonodva elalvaskor. De en ugy szeretem erzeni a parom testet is, erzni akarom h. mellettem van.

Talan tenyleg megkellene ertenem ot mar vegre? Mert igazakat irtok ti is.

2013. dec. 9. 17:19
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát ennyi idősen igencsak fel kéne fognod h ez normális dolog és emiatt nem problémázni.
2013. dec. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Mi, a barátnőmmel, szinte mindig öleljük egymást alvás közben, pedig én is sokat forgolódok

Vagy én bújok hozzá, vagy ő hozzám, nincs probléma azzal, ha felkeltem, másodpercek alatt visszaalszik :D

2013. dec. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!