Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Megcsalás után,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Megcsalás után, újrakezdés?

Figyelt kérdés
A barátnőm megcsalt hosszú időn át. Gyanú ébredt bennem,és akkor bevallotta hogy volt valaki.... Aztán újra rendben ment minden. De néhány nap múlva belenéztem a telefonjába.Még tartott a dolog. Ezután szétmentünk. Tudomásom lett arról,hogy a másik féllel is szétment. Pár napig nem kerestem,aztán elkezdett írogatni,hogy hiányzom neki,és nagyon sokat gondol rám. A lebukása előtt gyereket akart tőlem. Tehát valószinű engem "kedvelt" jobban. Most azt mondja,szeret..... Mit tegyek? Az eszem azt mondja nem szabad,nem érdemli meg. De szeretem nagyon,és hiányzik. Érdemes esélyt adni,hátha tényleg megbánta,vagy felesleges? Mi a tapasztalatotok? Kezdtétek már újra valakivel? mi lett belőle?
2013. dec. 9. 17:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%

Tudod mit mond a keleti bölcs, Jobb megosztani egy tortát másokkal mint megenni egy tál szart egyedül.

Ha neked nincs más a képben akkor felőlem próbáld meg de ne várj csodát.

2013. dec. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Lenni lenne esetleg,de szeretem. Sajnos ilyen bolond vagyok. Fáj amit tett,de nem tudom mit tegyek.szeretem.
2013. dec. 9. 17:13
 3/14 anonim ***** válasza:
Én próbáltam már újrakezdeni megcsalás után, de szakítás lett belőle. Amit egyszer tönkretesznek nehéz újra helyre hozni, ha akarod, ha nem.
2013. dec. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Pedig szeretném,de nem csak rajtam múlik.... hanem igazából neki kellene.
2013. dec. 9. 18:12
 5/14 anonim ***** válasza:
te vagy a balek aki átvert, tőled akart gyereket mert ezzel még jobban tud manipulálni. nem tekint férfinak
2013. dec. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom. lehet igazad van,de viszont amikor velem van akkor nagy a biztonság érzete,és maximumot kitudom belőle hozni "úgy" talán valahol mégis annak tekint. a baj hogy én is hibás vagyok hogy ide jutottunk,mert egy időben hanyagul álltam hozzá,és akaratos voltam.
2013. dec. 9. 21:51
 7/14 anonim ***** válasza:

ilyen egy jó balek :)

többszörösen átverik és magában keresi a hibát

2013. dec. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

az nem zavar valahol mélyen, hogy amíg tőled akart gyereket (vagy veled neveltette volna a kakukkfiókát, mert félt, hogy teherbe ejthette a szerető) addig másnak a péniszét nyalogatta?


engem zavarna

2013. dec. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
igen. hát elfogadom ha le balekoznak. én is tudom magamról,hogy az vagyok. zavar minden dolog. de az a baj,hogy nagyon szeretem. ez ellen valahogy nem tudok tenni. nem értem magam sem miért. talán az együtt töltött évek alatt sok-sok közös emlék,amik gyönyörűek voltak. egészen addig,míg elkezdett változni a helyzet. de előtte minden gyönyörű volt. igazatok van egy balek vagyok. :( túlságosan szeretem,és valahol bennem van egy álomkép,hogy lehet még talán olyan szép,mint régen...... :s Istenem. Miért történik ez velem???? Ráadásul jön a karácsony... nem szeretnék egyedül lenni....
2013. dec. 9. 22:27
 10/14 anonim ***** válasza:

velem is történt ilyen


jobb egyedül mint egy féreggel

2013. dec. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!