Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szar az életem?

Figyelt kérdés
Az osztálytársaim utálnak, a lányok lekoptatnak ( pedig nem vagyok ronda, kondizok is) egyedül anyukámék maradtak nekem meg két régi haverom. Olyan magányosnak érzem magam Mindig eltervezem hogy a következő nap más lesz. De mindig ugyan olyan rossz.
2013. dec. 9. 17:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ja ezt tudom milyen érzés..
2013. dec. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
21%
Olyan az életed, amilyenné teszed!
2013. dec. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%
2-es ez baromság. Egy nagy közhely.
2013. dec. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Idáig minden rosszul sült el amit megpróbáltam. :(
2013. dec. 9. 17:45
 5/12 anonim ***** válasza:
Van ez így szerintem a legtöbb ember életében. De lesz ez jobb!
2013. dec. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Sokáig velem is ez volt, a teljes közösségváltás oldotta meg a problémát, ahol nem ismertek korábban és az lehettem, aki vagyok és nem az, akinek tíz évvel azelőtt beskatulyáztak.


Neked is ezt javaslom, vagy legalább azt, hogy ne kondizni járj, hanem küzdősportra, menj el zenélni, színjátszókörbe vagy bármi ilyesmi, sokkal nagyobb esélyed van normális embereket találni, mint az osztálytársaid hozzáállását megváltoztatni. És ha ez bejön, akkor egy idő után magabiztosabb leszel és a lányokkal is jobban megérteted magad (mert nem csak a külső számít).

2013. dec. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mondjak valamit? Nekem rosszabb. Most neked jobb? Am csinálj valamit amit szeretsz, tanulj hangszeren v. sportolj valamit.
2013. dec. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
"Mindennél van rosszabb"
2013. dec. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
a 6-osra azért annyira nem hallgatnék,mert a közösségváltás nem feltétlen jön be,legalább is nálam nem
2013. dec. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Lesz ez még rosszabb is. És ezt nem azért írom,hogy hülyüljek, hanem mert tényleg így van. Legalábbis nálam ez a helyzet.
2013. dec. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!