Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert van az, h. a ferjem 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az, h. a ferjem 2 esetleg 3 naponta akar csak szeretkezni?

Figyelt kérdés
Ezt azzal indokolja, h. neki egy ket nap mindig kell h. energiaja legyen, es akkor sokkal jobb neki a sex. Es azt is mondja, h. a gerince miatt is, mert faj neki.
2013. dec. 9. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Ennyi az igénye! Ez mindenkinél más!
2013. dec. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Másszál rá, ha te vagy felül, akkor nem kell megerőltetnie a gerincét. Vegyél szexi fehérneműt,viselkedj rámenősen és r*bancosan. :) Az ágyban így kell. Én így csinálom és nem kell sokat noszogatni. ;-)
2013. dec. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az sehol nincs előírva, hogy napi szinten kéne szeretkezni. Sőt, ha a biológiai oldalát nézzük, 2 nap kb. a spermiumok érési ideje, napi szeretkezéssel egy gyereket is kisebb eséllyel lehet összehozni.

De ez amúgy tökre egyénfüggő, van olyan aki napi akár 3-4x is szeretkezne, van olyan akinek elég 2-3 naponta is.

Függ attól is, hogy mennyi idő kell a pénisze regenerálódásához, hiszen minden orgazmus után a szövetnek regenerálódnia kell.

De pl. az is egy opció, hogy 2 naponta szeretkeztek,és a közte lévő napokon kézzel, szájjal, vibrátorral juttat el a csúcsra. Ez Neked nem felelne meg?

2013. dec. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3 nap alatt tényleg fullra felgyűlik, sokkal élvezetesebb kilőni :)))

Mondjuk a napival sincsen gondom :DDDD

2013. dec. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

De gondolom, régebben nem így volt.

A "feltöltődés"- hez nekem elég 20 perc, pedig már öreg vagyok.

Amíg volt feleségem, ki nem hagytam volna egy alkalmat se, ha ő kívánja, akkor se ha nagyon fáradt, vagy álmos voltam...

Mitől, vagy mióta változott meg?

2013. dec. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Add nekem....én mar heti egynek is örülök...
2013. dec. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!