Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiégnem vagy valami baj van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiégnem vagy valami baj van velem? Normális ez az állapot?

Figyelt kérdés

Már vagy 3 éve nincs barátnőm és szexuális kapcsolatom se volt. Pedig sok nő teszi a célzásokat, szemezgetnek, mosolyognak, vonaton is, munkahelyen is, szórakozóhelyeken. Barátom szerint van köztük igazi bomba csaj is. Valamiért sikeres vagyok a nőknél, de sajnos nem érdekelnek, így elutasítom mindegyiket.

Mi lehet velem kiégtem már 30 évesen vagy csak az igazit várom?


2013. dec. 9. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálam ilyen akkor volt, amikor:

1, túl sokat csajoztam, jött egyik a másik után a végén azt se tudtam hogy hívják az adott lányt akivel ismerkedem

2, egyik sem fogott meg, és mindegyikben ugyanazt a rosszt tulajdonságot véltem felfedezni

3, vitaminhiány és stressz, téli időszak vagy depresszió

2013. dec. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előtte mennyit csajoztál? A fiúk nem érdekelnek? (bocsi) Volt már komoly kapcsolatod?
2013. dec. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
fiúk abszolút nem érdekelnek előtte 4 párkapcsolatom volt összesen.
2013. dec. 9. 18:45
 4/4 anonim ***** válasza:
A kis érinthetetlen...
2013. dec. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!