Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok! Ti ha megtudnátok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ti ha megtudnátok az egyik férfi kollégátokról, hogy még nem volt nője, akkor hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés

Tegyük fel hogy évek óta a kollégátok, ti normális életet éltek, és róla is azt hittétek eddig.

Gáznak tartanátok és gúnyolódnátok rajta? Vagy megutálnátok mert eddig hazudott erről a dolgától?


Köszi a válaszokat előre is!



2013. dec. 9. 19:17
1 2
 1/20 GentLnazi ***** válasza:
Semmit
2013. dec. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Sehogy. Magánügy, nem?
2013. dec. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
82%
Én örülnék, hogy van munkám. :p
2013. dec. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartanám gáznak és nem gúnyolódnék rajta, mivel nem vagyok 10 éves... Nyilván oka van annak, hogy még nem jött ez össze neki, és valószínűleg szégyenli is, ha nem mondta el. Mindenesetre ez mindenkinek a magán ügye, amivel én nem akarok foglalkozni.
2013. dec. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem a barátom, szóval közeli ismerős, akkor egyáltalán nem érdekelne, megjegyezném, hogy ne tegyek fel ilyen kérdéseket neki és kész.
2013. dec. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartozik rám, hogy más hogyan éli az életét, és ameddig nem kapcsolódik a magánéletemhez, addig nem is érdekel.
2013. dec. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ilyen kollegám,tök jó haverok lettünk és bemutattam egy csajnak akivel össze is jöttek.
2013. dec. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki mindennap húzná valamivel. Elég kellemetlen az ilyen. Most itt, mindenki letagadja, de a valóságban nem így van. Már 16-18 éves kor alatt megkezdik a fiúk kifaggatni a másikat, vagy figyelni az elszólásait és csemegéznek rajta. Minél öregebb, annál inkább központi téma lesz, mert addigra már VALÓBAN mindenki tapasztaltabb lesz ezen a téren.


Már én is "hülye" vagyok, mert a nejem előtt csak egy esetem volt és azóta is csak vele vagyok és nem is akarok mással lenni. 40 elmúltam, és ha rajtam múlik, ez nem fog változni. Szerintem már egyesek szemében ez is bűn, hogy miért nem "csalom meg" az asszonyt. Szeretem és nem érdemli meg. Ennyi.

2013. dec. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Hát ha már 40 vagy, akkor van egy kis tapasztalatod ilyen téren, szóval adok a szavadra. Talán ha majd egyszer új munkahelyre kerülök akkor megpróbálok tiszta lappal kezdeni. Bár akkor is ezt mondtam amikor ide felvettek ahol most vagyok. Életem első munkahelyére. De nem mertem mégsem, mert félem hogy ugyanazok a kínok várnak rám emiatt mint a suliban végig.. Csak néha hazudni sem könnyű már... nehéz tükörbe nézni miatta.
2013. dec. 9. 19:33
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Engem mindig csesztettek érte,míg fiatalabb voltam a haverok.

Így viszont érett fejjel,egyetemen a haverjaim meg se kérdezik mi van,mert pontosan tudják hogy mindenkinek a saját magánélete ez a dolog.Soha senki nem kérdezte meg még tőlem,aki érett volt és úgy is gondolkozott.A többi meg nem számít.

A családom sokkal rosszabb ebből a szempontból,na tőlük egyfolytában ezt hallgatom,és ez még jobban idegesít mint bármi más.Sokkal rosszabbul kezelik a helyzetet,mint olyanok akik nem is ismernek.Nekem sem volt nőm,és igen bizony ha tudnák lenne pár rosszakaró biztosan,de nem érdekel mert nem mondom el senkinek és így csak én tudok róla. :)

22/F

2013. dec. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!