Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom a főnök. Mit tennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom a főnök. Mit tennétek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Fél éve vagyok együtt a barátommal, őszinte választ szeretnék kapni a kérdésre. Mióta ő van nekem, akit mindennél jobban szeretek, egyre jobban eltávolodtam a barátoktól. keresnek és én is keresem őket, meg is jegyezték miért nem találkozunk többet mint régen.. fiuk lányok is..és én szeretném ezt tenni. A barátom ha menni szeretnék valahova , még ha dolgozik vagy nincs otthon, nem enged... csak vele mehetek mindenhova, ez már zavar , meg is mondtam neki. De ő csak azt válaszolja: ha őket választod engem elfelejthetsz...(ez nagyon fáj..) megpróbáltam őket jobban összehozni, pár emberrel sikerült is, de ő ellenségesen viselkedik az én haverjaimmal.. mit tennétek a helyemben ?:(
2013. dec. 9. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Szakítanék vele.
2013. dec. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak fél, hogy elveszít téged, és nem tudja, hogyan kellene megtartani egy barátnőt.
2013. dec. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jó hülye vagy, ha nem szakítol vele.
2013. dec. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nagyon szeretem, a rokonokkal jóban avgyok, de nem hagyhatom ott azokat akik a régi életemben fontosak voltak csak ő ezt nem birja elfogadni
2013. dec. 9. 20:48
 5/7 anonim ***** válasza:

Menj el a haverjaiddal és ha a barátod emiatt otthagy akkor nem szeret egy kicsit sem és nem is kár érte. Ne hagyd magad, mert később ez sokkal rosszabb lesz. Ezzel fog mindig zsarolni a jövőben, ha valami nem úgy van ahogy ő akarja?

Te is tudod, hogy mit kell tenned, csak megerősítést vársz.

2013. dec. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igazad van a megerősitésel kapcsolatban , barátnőm már nem is beszél vele mert találkozni sem szeretne vele...
2013. dec. 9. 20:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Azonnal szabadulj meg tőle. A következő lépése ennek a típusnak az,hogy leépíti az önbizalmad különböző szemét szövegekkel,maj lelki terror ,fenyegetések,aztán rendszeres verések. Én ezt végigéltem, de szerencsére még a verés előtt felismertem az esetet,mert olvastam róla valahol. Szóval kirúgtam. Még most rúgd ki,mielőtt késő lesz. 30/n
2013. dec. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!