Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Léteznek még nem ezeket a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még nem ezeket a szempontokat előnyben részesítő nők?

Figyelt kérdés

Okostelefon-android-iphone, trendi ruhák, (amiket a média tukmál az emberekre, ezáltal, mivel a média a hírközlő az emberek számára, megveszik). Akik nem bámulják az éjjel-nappal budapest féle műsorokat, amik a fiatalok erkölcsi megrontói.


Engem érdekel a világűr, ásatás, retró. Sajnos az emberek az ilyen embereket unalmasnak tartják. Mert már egy okostelefon nemzedékhez tartozunk.


Hova halad ez a világ?



2013. dec. 9. 20:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%
Előre. Hogy ne lennének?
2013. dec. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Léteznek. :)
2013. dec. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egyik kedvenc dalocskám Herman's Hermits - No milk today. :) :) :)
2013. dec. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Aha. Itt a GYK-n igen. A való világban vagy foglaltak, vagy 100 kiló felett vannak...
2013. dec. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Vannak :) 16/L
2013. dec. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
vannak, 25 év felett szerintem már elég sok. de te gondolom fiatalabb vagy.
2013. dec. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
17/l vagyok,imádom a retro-t.:D
2013. dec. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

25 felett sincs sok.

36 F

2013. dec. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Költőnő? ***** válasza:

khmm :)

33 vagyok. Egyik kedvencem a "sound of silence" Simon & Garfunkel

kedvenc kamaszkori olvasmányom az ég és föld.:)

ismerem néhány "tenger" elnevezését a Holdon :)

tudom, mi az a Higgs-bozon, bár nem vagyok fizikus... :)

ismerem az "aranyarány, aranymetszés, könyök" fogalmát.:)

igyekszem csinosan és nem tündibündin öltözködni :)

ne sztereotipizáljunk, ha kérhetem :)

2013. dec. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem érdekel az okostelefon , se az iphone, se android se semmi ilyesmi.

A kedvenc telefonom a sony ericcson k800I típusú 1000 éves gyártmány, csak behalt, és nem lehet már sehol kapni. Próbáltam használtat venni de 8 hónap után az is behalt. Ezért egy érintőképernyős telefonom van. Bár utálom. Nem érdekel az ilyesmi.


Nem érdekel se a trendi ruhák se a divat. Szerintem mindenki azt hordja ami jól áll neki és kész. 1 darab márkás ruhám sincs nekem sem. 4 éve ruhát se vettem. Nem is tervezem.


ÉNBPt szoktam nézni de csak hogy tvt is nézzek a híradón kívül. Mivel fizetünk a tévéért, akkor már menjen:)


Engem érdekel az írás, a honfoglaló játék, az internet, rengeteget olvasok, imádom Stephen King könyveit, meg pár hasonló írót is. Valamit az erotikus vámpíros könyveket.


A férjem sem hord márkás cuccokat, mivel nem keresi halálra magát, és nem is érdekli őt sem ez az egész. Azokat a ruhákat hordja, ami már megvolt neki régebben is évek óta. Nincs okostelefonja, se a másik 2 cucc amit írtál. Mert úgy leszarja ezt ahogy én is:)


Imádja az animéket, amiket a neten néz, és imád olvasni is. kb 99%ban ugyanazokat olvassuk.


Nem néz tvt mert hétköznap késón ér haza, akkor meg már nincs benne semmi. :)


27/N

2013. dec. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!