Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 18 éves kor a választó a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves kor a választó a lányoknál?

Figyelt kérdés
Észrevettem, hogy a 18-19 év ami vízválasztó a lányoknál. Megannyi 18 éves lányt ismerek, akik már nagyon komoly kapcsolatokban gondolkodnak, de van szép számmal, akik ilyenkor még mindig megbízhatatlanok. Szóval én ezt tapasztalom, hogy egy 18 ig a csajok megbízhatatlanok javarészt, de 18 után már komolyodnak valamennyire. Ti mit tapasztaltok?
2013. dec. 9. 20:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Embertől függ, nem kortól
2013. dec. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ahogy írta az első, embertől függ.

Sosem fogok megkomolyodni szerintem...

2013. dec. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én már szeretnék egy jó, komoly kapcsolatot, és alig várom, hogy elköltözhessek itthonról, hogy a saját lábamra állhassak. 19N

De embere válogatja.

2013. dec. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2: ez elég baj, kezdj el ember lenni.
2013. dec. 9. 20:57
 5/9 anonim ***** válasza:
Én ember vagyok, csak más mint a legtöbb. Nem szeretnék jelenleg komoly kapcsolatot, sőt férjet sosem szeretnék, gyereket is maximum úgy, hogy örökbe fogadok egyet, maximum egyet, akinek mindent meg tudok adni... De jobban szeretem a kutyákat.
2013. dec. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én már kb. 2 éve vágyok egy komoly, normális párkapcsolatra. Eddig nem jártam sok sikerrel. Két kapcsolatom volt, de mindkét fiúval rövid életűnek bizonyult a kapcsolatunk.


Ez nem kortól függ, hanem az ember személyiségétől. Van olyan velem egyidős barátnőm, aki már 3 éve komoly kapcsolatban él, és ősszel össze is költöztek a sráccal a tanulmányaik miatt. Ugyanakkor van olyan barátnőm is, aki még mindig inkább komolytalan egy normális párkapcsolathoz.

18/L

2013. dec. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%

Semmit nem jelent.

24 éves nő is belemegy majdnemhogy szexkapcsolatba, aztán csodálkozik, hogy jól átvágják. Akkor jön meg a nők esze, amikor a Mikulás júliusban.

2013. dec. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
6: írj rám! :)
2013. dec. 9. 21:03
 9/9 anonim ***** válasza:

16 éves koromban ismertem meg a páromat és jöttünk össze, tőle kaptam az első csókom is, most 19 vagyok és még mindig együtt vagyunk. Akkor én is megbízhatatlan vagyok? :)


Szerintem nagyon is emberfüggő, de ezt már sokan kifejtették. Egy alja társaságba keveredő lánynak a buli és a pia a mindene, meg jó sok dugás. Ez mind általánosítás.

2013. dec. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!