Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmet lehet vásárolni?

Figyelt kérdés

Azt mondják hoghy lehetne már!

De elég sokan örülnek az ingyen dolgoknak. Akkor annak is örülnek, ha kapnak odafigyelést, ajándékot, kocsit, ruhát, házat.

Akkor ha valakinek elég sokáig adunk dolgokat az képes lesz szerelmet érezni?



2013. dec. 10. 12:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem!
2013. dec. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
szerelmet nem de társat igen és ö tud ugy tenni mintha szerelmes lenne. De igaz szerelmet nem lehet.
2013. dec. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a pénzedbe szerelmes tudna lenni! :))

Sajnos beléd viszont nem, én ha gazdag lennék akkor is titkolnám még az elején, már amennyire tudom.

Engem ne a pénzemért szeressenek, hanem magamért, és inkább leszek egyedül, mint egy olyan ember mellett, aki csak érdekből van velem!

2013. dec. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Költőnő? ***** válasza:
lehetni lehet, csak azt jobb helyeken nem szerelemnek hívják!
2013. dec. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerelmet keresni sem lehet, max. várni. Venni meg aztán végképp nem.
2013. dec. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tény, hogy addig működik jól, amíg az adok-kapok egyensúlyban van, de határozottan állítom, hogy ez nem pont határozottan (csak) pénzben mérhető értékeket jelent!
2013. dec. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!