Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 19 éves lány vagyok és 16...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves lány vagyok és 16 éves a barátom, engem nem zavar csak a későbbiekben szerintetek számíthatok-e esetleg valami komolyabbra egy ennyi idős fiútól?

Figyelt kérdés
2013. dec. 10. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj nem lesz baj, még bele kell jönnie, majd 3 év múlva jobban fog neki menni, és kielégítőbb lesz számodra is. Irányítsd te.
2013. dec. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Emberfüggő, de biztos fog komolyodni még.
2013. dec. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 kismutyesz_ ***** válasza:
Számíthatsz a későbbiekben, de nem ismerjük a srácot.
2013. dec. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ezt magadtól kérdezd meg, mi nem tudjuk, milyenek vagytok

Hogy érzed? Lehet hogy egy korodbelivel szerencsésebb lenne

2013. dec. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 kismutyesz_ ***** válasza:
Habár emberfüggő.
2013. dec. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Sose jönnék össze egy fiatalabbal,de ki tudja:D egyébként majd fog komolyodni,lesz ami lesz
2013. dec. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

a kis mázlista:D


17/f

2013. dec. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem előbb-utóbb azért megfordul a fejében, h nem egy p*nát akar kipróbálni az életben. Ezt ne vedd magadra.
2013. dec. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!