Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek, ha a lányotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, ha a lányotok szerelmes lenne a párotokba?

Figyelt kérdés

A lányom 15 éves két és fél hónapja van egy új élettársam,aki 10 évvel fiatalabb nálam.A lányom bevallotta,hogy szerelmes lett bele.Ti mit csinálnátok?

Adjatok tanácsot!Előre is köszönöm



#szerelmes #páromba.mit tegyek?
2013. dec. 10. 21:02
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
hú, ez durva
2013. dec. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
hány éves tetszik lenni?
2013. dec. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:

Orgiát ... Na vajon mit? 15 éves, talán attól félsz hogy lenyúlja tőled, vagy megszöknek együtt? Neked az első szerelmed lett a férjed(ha igen, akkor is remélem érted hogy mire próbálok rámutatni ..).


Miért vállal gyereket aki ilyen idióta ...

2013. dec. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

Ez nagyon komoly.

Nekem is anyának új párja lett, de nem tudnék hozzá vonzódni, jézus.

2013. dec. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
orgia abba benne vagyok én is!
2013. dec. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
A pasinak kéne megmondania, hogy ez nem fog működni, és kvázi: kikosraznia
2013. dec. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Miért vagytok ilyen bunkók?Ez komoly lelki traumát okoz mind a hármunknak.Attól nem kell tartanom,hogy "lenyúlja",mert nem pedomaci.

Én 39 éves vagyok,a párom 29

Azt szeretnénk kérdezni,hogy ti hogy mondanátok meg neki,hogy a párom nem akar semmit tőle?

Aki normális választ adott,annak köszönöm.

2013. dec. 10. 21:14
 8/29 anonim ***** válasza:
63%
hát nem kellett volna 10 évvel fiatalabb pasival összejönni egy ekkora lány mellett, de az is igaz, hogy én se tudnék így ránézni anyukám barátjára
2013. dec. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Down.

Igen,ez történik most.Remélem megérti és nem omlik össze

2013. dec. 10. 21:15
 10/29 anonim ***** válasza:
A fiúnak meg megmondania, hogy nagyon jólesik neki ez a rajongás, de ő nem szereti, és punktum, mert mást szeret. Kész. Ezt érteni fogja.
2013. dec. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!