Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem kapok 1 lánytól se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kapok 1 lánytól se szeretetet, legalább egy kicsit?

Figyelt kérdés

Az a helyzet h alapvetően nem vagyok túl bátor ha lányokkal való ismerkedésről van szó, ennek ellenére elég jól tudok ismerkedni velük, méghozzá úgy h az esetek 99%-ban ők kezdeményeznek nálam.

Azonban mindig kifogom a szexmániás, bármi áron maguknak pasit fogni akaró csajokat. És tepernek 1000-el, csak sikerüljön egy pasit összeszedni, de nem is értem őket hogy ebben mi a jó.. 2 nap alatt nem fog kialakulni a szerelem, de ők már azt hajtják h mennyire szeretnek.. közbe pedig úgy kamuznak mint a vízfolyás..

1 hét múlva pedig már ott tartunk h alig birom lerázni őket..


És egyetlen egy olyan lány sincs aki kicsit is tudna szeretni de úgy igazából, h nem csak mondja hanem úgy is gondolja, aki olyan érzékenyebb és nem csak az ösztönei hajtják. Aki megért, meghallgat, együtt érez velem, és nem csókolózni akar, nem szexelni akar, "csupán" mondhatni egy barát.


2013. dec. 10. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, ha csak ilyen emberekkel találkozol, akkor talán el kellene gondolkodnod azon, hogy ennek oka van. Például az, hogy be sem vallod magadnak, de az ilyenek társaságát keresed.
2013. dec. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha egy ilyen lányra vársz, akkor szüzen fogsz meghalni.
2013. dec. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Biztos h nem keresek ilyet, ki nem állhatom az ilyen stílust..

2-es: ha úgy akkor úgy, kit érdekel? engem nem az biztos :D

Egyébként már biztos nem fogok úgy mert egyszer engedtem egy ilyen lánynak de nem volt jó..

2013. dec. 10. 22:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Te hol ismerkedsz?:o nekem elég lenne egy olyan lány :)
2013. dec. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, ez a gyk-n nem egy tipikus probléma. :D
2013. dec. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Talan rossz társaságban, közösségben, helyeken ismerkedsz. Mennyi idős vagy?
2013. dec. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A jo nem letezik :D
2013. dec. 31. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!