Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha lusta a férjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha lusta a férjem?

Figyelt kérdés
Olyan mint egy 3 éves gyerek mert utána is mindig pakolni kell, a ruháit szétdobálja a házban mindenhol, amikor eszik mindent szétpakol és utána nem rakja el a dolgokat vagy ha igen akkor azt is visszarakja ami üres. Ha nem dolgozik képes egész nap ágyban maradni, akkor is ha tudja, hogy dolga van. Nehezen csinál meg dolgokat amikre megkérem. Beszéltem már vele ezekről de nem is érdekli, engem meg már zavar mert régebben nem mindig volt ilyen és tudja, hogy zavar.

2013. dec. 10. 23:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%
Olvasd fel neki naponta 3x a Pató Pál Úr c. verset. Sérteni fogja a büszkeségét és összekapja magát :)
2013. dec. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Mióta vagytok együtt? Gyerek van?


Alkalmazz sokk terápiát. Ne pakolj utána, ne főzz, ne moss, csak magadnak.


Vagy észbe kap, vagy nem vagytok egymás mellé valók.

2013. dec. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Az biztos, de nem tudom mennyire lenne kedve összekapni magát. 3 éve vagyunk házasok. Egyszer 5 napig kórházban voltam és rémes látvány fogadott. Igaz megleptem mert nem mondtam hány óra körül jövök csak reggel szóltam neki, hogy mehetek haza és mire hazaértem akkor éppen próbált rendet rakni. Most a 8. hónapban vagyok, ezért is félek egy kicsit, hogy mindent nekem kell majd csinálnom. Azt mondta, hogy segíteni fog.
2013. dec. 10. 23:47
 4/19 anonim ***** válasza:
87%

Ééééééletem! Hát te nem alszol?

Gondoltam hogy tényleg ki fogod írni de durva hogy meg is találtam és még mindig ennyire kritizálsz :D

Ne higgyétek hogy ő nem lusta :)

G.

2013. dec. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
91%
EZ HATALMAS :D:D:D:D:D:DDDD
2013. dec. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
88%

Erre nem tudok mit mondani.

Házasság és családalapítás előtt kéne megismerni a tárunkat.

Nem véletlen 50%-os a válási arány.

2013. dec. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
85%
Otthon biztos nagyon elkényeztették. Én nem hinném, hogy ha meglesz a baba akkor majd jobban kiveszi a részét a munkából.
2013. dec. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Mikor kezdte ezt el? Tudta akkor már hogy babátok lesz? Én arra nem alapoznék hogy azt ígéri majd megváltozik, párom is évekig ígérgette, de most is van egy vakolandó rész amit már 2 éve ígér, hogy megcsinálja.. Nagyon nem jó, hogy ezt épp egy 8 hós kismamával csinálja. Hogy fogod ezt majd bírni egy csecsemő mellett, mikor neked is segítség és pihenés kéne?
2013. dec. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

A nem mindig volt ilyen, az mit takar?

Mert ez a lustasag lehet kezdodo depresszio vagy vitaminhiany is.

De ha viszont korabban is ilyen volt, akkor sajna beleestel a "namajdenmegvaltoztatom"-csapdaba...

2013. dec. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
85%

6: Azért ez nem ilyen egyszerű. Én a volt férjemtől tanultam főzni, sőt egyszer vizsgára kellett mennem, reggel kétségbeesetten keltettem fel, hogy hiába tologatom a vasalót a nadrágomon, ugyanolyan gyűrött maradt.. (valami hülye anyagból volt)

Én útközben kikupálódtam, összekaptam magam, ő meg ellustult. A végén annyira, hogy már olyan volt mint a kérdező amit írt.. Megbeszélni nem lehetett vele, vagy bólogatott, hogy jó, de nem most, maaaaajd, vagy hisztizett, hogy hagyjam békén már. Ha meg békén hagytam, akkor azt hitte, hogy minden szép és jó, és én így elégedett vagyok.

2013. dec. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!