Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ebben lehet valami?

Figyelt kérdés

Amikor megismersz egy Nőcit, sosem szabad kimutatni, ( bármennyire is belezúgtál ), az érzelmeid feléje.Egy kicsit kedveskedni, aztán megmutatni a rosszabbik énedet, ne hagyd, hogy kiismerjen, mert onnantól Neked annyi.

Egyszer kedvesnek lenni hozzá, aztán, lesöpörni, mintha ott sem lenne, aztán mutass egy 3. oldalad, nem szabad, hogy tudja ki vagy, ne tudjon eligazodni Rajtad ! Akkor koslat majd utánad, mint a puli kutya....de sosem szabad megütni egyiket sem ! A Nők lelkisebbek, bár jól álcázzák, de tudod milyen fájó pont az Nekik, ha néha-néha egyszerűen levegőnek nézed....Bár a büszkeségük miatt nem mutatják ki, de ha szeret, majd meg eszi a fene, hogy most Te miért vagy ilyen gonosz Vele szemben, amikor még két órával azelőtt vettél neki egy virágcsokrot ( vagy egy tábla csokit ) ! Eleinte, még meg nem győződsz róla, hogy Ő hozzád tartozónak érzi magát. Legyél néha jószívű, gonosz, átlag, hogy összezavard lelkileg, mert ha érez irántad valamit, akkor tűzön-vízen ki fog tartani melletted, de ez idő, csak ki kell várni. Egyiknél 1 év, a másiknál 10 év. Előbb-utóbb úgy is kimutatják a foga fehérjüket. Össze kell őket zavarni, hogy ne tudják hol tartanak, és akkor ott az előny a kezedben!


2013. dec. 11. 08:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Elsőre akár elég nagy facságnak hangzik de egyébként van benne valami.
2013. dec. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem egy hosszú távú, jól működő kapcsolat megalapozásának nem ez a módja. Azt, hogy kivel fogsz tudni 60-80 éven át békében és egyetértésben együtt élni, nem az alapján lehet kiválasztani, hogy kibe zúgtál bele, hanem az alapján, hogy megismered az illetőt, sokat beszélgetsz vele, és ő is meg tud ismerni téged, nem alakoskodsz neki. Szóval ilyen célra nem jó ez a módszer.


Ha meg csak rövidtávú kapcsolatról van szó, akkor nem annyira praktikus 1, főleg nem 10 évet várni.

2013. dec. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha valaki, akivel ismerkedek, így viselkedne, felvonnám az egyik szemöldökömet, és továbbállnék.

Nem szeretem a rapszódikus viselkedést.

Vagy őszintén, szemtől-szemben, szép lassan megnyílunk egymásnak, vagy megette az egészet a fene.

2013. dec. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Van aki ezt a játszadozást élvezi. De ha valaki komoly kapcsolatra vágyik, akkor ott szerintem nincs helye az ilyen fajta játéknak. Sőt ha szeretünk valakit, azzal nem akarunk játszani, azt szeretjük és élvezzük, hogy ő is szeret.
2013. dec. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát, ez érdekes... először zsigerből azt írtam volna, hogy áh, ez baromság... de aztán belegondoltam, és nem is akkora baromság, velem is csináltak már hasonlót. Igaz, "gonosz" azért nem volt, de egyik pillanatban azt éreztem, h odavan értem, a másikban meg kb. lesz.rta a fejemet, hát tényleg megevett a fene. xD Oké, mondjuk olyan dumája volt az illetőnek, a végén már attól nedves lettem, h rámnézett... huh... ugyanakkor komoly kapcsolatot nem hiszem, hogy kialakítottam volna vele, mert amikor lesz.rta a fejemet, akkor másik csajnak nyomta a szöveget, meg hát olyan dolgokat mesélt, amik miatt alkalmatlannak tűnt bármi komolyabbra... na de 1-2-5-10 menetre... áhh, sose volt ilyen jó, kb. 3 hónapig csinálta ezt, és a végén olyan vágyat éreztem iránta, h a falat kapartam, h az enyém legyen. :D
2013. dec. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

ma 09:43

Ha másik csajnak nyomja a szöveget érthetö hogy vonzzó,mert a lányok vetélytársat látnak benne,és azt gondolják legbelül hogy az a másik csaj jobb nálluk,és ezért megint a pasinál a pont az ő javára..furcsa hogy ilyen egyszerü módszerel lehet csajozni a legjobban..

2013. dec. 11. 13:11
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek jön be ez a taktika. Nekem például kiábrándító, ha látom, hogy másokkal is olyan a fiú, mint velem, másokkal is próbálkozik, stb. Mert nekem ez azt jelenti, hogy nem vesz komolyan, ezért inkább nem foglalkozok vele és keresek mást, aki megbízhatóbb.
2013. dec. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"A Nők lelkisebbek, bár jól álcázzák, de tudod milyen fájó pont az Nekik, ha néha-néha egyszerűen levegőnek nézed...."

- Kérdező, ne vedd alázásnak, de erre egész egyszerűen meg kell írjam az őszinte válaszomat: Nem kellett volna ilyen hosszan leírd az középkori gondolkodás módodat, mert minden mondatoddal csak szakadsz lefelé egyre mélyebben. Ha így folytatod, még végül fára mászó majom válik belőled. Nem tehetsz róla, hiszen nagy valószínűséggel ahhoz a 90-es évek generációjához tartozol, amikor is a min. fél ország gyerekének apa nélkül kellett felnőnie, mert az meg a külföldi munka mellett megcsalta anyudat odakinn és így szegény anyudnak aki reggeltől-estig gürcölt azért, hogy te egészségesen és jól táplálva felnőjj nem volt már annyi energiája, hogy könyveket adjon a kezedbe és így ne ilyen vadb..romságok járjanak az eszedben. Ez nem a te hibád, hanem a társadalomé, amelyben élünk. Viszont a felnőttkori bunkó olvasatlanság az már igen.

Előre megmondom neked és ezt jól jegyezd meg: folytasd csak így az életedet és 50-60-70 évesen is olyan egyedül leszel, mint az ujjad, csak azzal a különbséggel, hogy akkor már nem fog olyan cöveken felállni neked és gyakorlatilag hasznavehetetlen leszel :)). Puszillak sokszor.

2013. dec. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!