Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm egyfolytában egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm egyfolytában egy lánnyal szekál, akihez semmi közöm és ráadásul nem is tetszik, csak kénytelen vagyok vele jóba lenni, ugyanis munkatársam. Mit tegyek szeretem de már nem bírom elviselni?

Figyelt kérdés
egyfolytában, ha hozzászólok miért szólok hozzá stb. aztán egész nap vele szivat. pedig tényleg nem is tetszik!bnőmet meg szeretem
2013. dec. 11. 09:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán beszéld meg vele a problémádat...?
2013. dec. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ez már több mint probléma,,hiába mondom neki nem hiszi el
2013. dec. 11. 09:28
 3/5 anonim ***** válasza:

Ideje lenne evele elbeszélgetni nagyon komolyan, hogyezt most fejezte be!

Megmondani neki, hogy nem kell neked, a kolleginád, nem akarsz tőle semmit, és nagyon nagyon idegesitő a féltékenykedős hülesége, szóval most már szakadjon el erről.

Veszekedés lesz készülj, de ha máshogy nem megy, akkor határozottan kell

ennek véget vetned

2013. dec. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Volt bármi, ami miatt oka lenne gyanakodni? Mert ha nem, akkor ülj le vele megbeszélni ezt és mondd el, hogy tényleg nem érdekel a lány, őt szereted, stb... Ahogy az előző is mondta legyél határozott akkor is, ha veszekedés lesz belőle. Ha ok nélkül féltékenykedik ennyire, az nem normális.
2013. dec. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem dugd meg a csajt, aztán teljesen jogos lesz a féltékenykedés. :D
2013. dec. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!