Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tanultál legutóbbi párkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanultál legutóbbi párkapcsolatodból?

Figyelt kérdés
Kapott valamelyikőtök pozitív vagy negatív "leckét"?

2013. dec. 11. 13:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
44%
hogy sose kezdjek nővel :D
2013. dec. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Bea1202 ***** válasza:
Hogy a medvecsapda akkor is medvecsapda marad, ha bekenik tejszínhabbal.
2013. dec. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
soha többet netes ismerkedés
2013. dec. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Hogy nem attól tökéletes egy kapcsolat, ha nincs benne vita. Egy egészséges élethez szükséges (és elengedhetetlen) a súrlódás.
2013. dec. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Ne bízz senkibe.
2013. dec. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Negatív: A doktori címmel rendelkező, okos, intelligens, művelt, rendes munkahellyel rendelkező férfi is ugyanakkora tapló tud lenni, mint a nyolc általánost végzett alkalmi munkás. (Persze én voltam a hülye, hogy többet vártam.)

Pozitív: Ezt is túléltem!

2013. dec. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Költőnő? ***** válasza:

h a pure szeretet önmagában még nem elég.

és h úgy is tudod bántani a másikat és Te is Őt, h a másik lenne a világon az utolsó, akit az illető bántani akar...

2013. dec. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Azt, hogy sokkal jobban működnek a dolgok, ha elmondom az engem zavaró dolgokat, és nem magamtól próbálok megoldani mindent, és azt, hogy a büszkeség nem is olyan nagyon fontos dolog, mint ahogy gondoltam.
2013. dec. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Nem is tanultam,inkább megbizonyosodtam arról,hogy aki azt mondja,hogy nem őrült,az a legőrültebb.
2013. dec. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Ne költsek annyi pénzt hülyeségekre,ajándékokra.
2013. dec. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!