Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek primitív dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek primitív dolog gyűlölni az exedet?

Figyelt kérdés
Nektek maradt vissza valamiféle szeretet? Ha igen az nem azt jelenti, hogy még nem léptetek túl rajta maximálisan? Rossz dolog, ha valaki ki nem állhatja azok után hogy évekig megalázta, csalta ez az ex stb?Csak nem volt elég ereje kilépni belőle időben, mert ennek köszönhetően az önbizalma, önértékelése zéró volt? Az egyik ismerősöm szerint ez primitív dolog, hogy gűlölöm azt, akit régen nagyon szerettem...de hát végülis lakva ismerjük meg az embert, lehet hogy valaki nem szerethető

2013. dec. 11. 13:26
1 2
 1/12 Zakathol ***** válasza:
100%
Ok nélkül gyűlölni valakit, primitív dolog. Ha van rá okod, akkor pedig nem. Szerintem.
2013. dec. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé. Azt az exemet utálom amelyik okot adott rá. Azért mert egy kapcsolat véget ér, nem kell megutálni a másikat. Fáj, meg nem jó, de attól még nem kell haragudni érte a másikra. Ez ilyen egyszerű.
2013. dec. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem hosszú kapcsolatról van szó és hamar kiütközött, hogy egy senkiházi az illető férfi/hölgy, akkor nem az. De ha volt közösen jó pár hosszú évetek, akkor érdemes a szépre visszaemlékezni, ha már egy gusztustalan dolog beárnyékolta a kapcsolatotok végét.
2013. dec. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
42%
szerintem nem lehet gyűlölni azt, akit egykor szerettél.
2013. dec. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Költőnő? ***** válasza:

ex és ex között is van azért különbség.

Aki az elején sem érdemli, azt amúgy sem szabad (jó ahhoz h eleinte túléld: picit lehet).

Mondjuk én már azt sem utálom így több év után, akit szívből gyűlölhetnék nyugodtan egy életen át.

voltak szép pillanatok. Én szeretek inkább azokra emlékezni.

2013. dec. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
gyűlölni azt akit te választottál párodul inkább neked elég nagy szegénységi bizonyítvány, és rettenetes emberismeretre utal. Hiszen pont te választottad. Persze ez nem áll, ha tőled függetlenül hirtelen teljesen megváltozott a személyisége, de szerintem ez azért nem valami gyakori.
2013. dec. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De pont ez történt pedig, amikor én megismertem még nagyon rendes fiú volt (nagyon fiatalon ismertem meg akkor volt 18) és ahogy felnőtt, olyan irányba változott amit nem vártam tőle soha...a leggálástalanabb dolgokat művelte, nem konkrétan gyűlölöm, csak semmit nem érzek iránta, és amikor keres, mert még mindig keres hiába kértem, hogy ne tegye, idegesít. Nem akarok haverkodni vele. Ez olyan nagyon gáz?
2013. dec. 11. 13:45
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem gáz, nyilván nem egy kellemes helyzet, de ha úgy van, ahogy mondod, akkor nem te vagy a hunyó. A filmes jelenetekre hajazó hisztis elválások és gyűlölködés viszont gáz lenne. Örülj, hogy most nem ez történt, és lépj tovább, ha akarsz.
2013. dec. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Költőnő? ***** válasza:

"nem konkrétan gyűlölöm, csak semmit nem érzek iránta, és amikor keres, mert még mindig keres hiába kértem, hogy ne tegye, idegesít. Nem akarok haverkodni vele. Ez olyan nagyon gáz?"

vmi mégiscsak van, ha kitetted ide ezt a kérdést...

egyébként, nem, nem gáz, de akkor tényleg zárd le magadban is és légy következetes

2013. dec. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én azokat az exeket utálom, akik egyik napról másikra dobnak, és mást keresnek. És pont azért, mert előtte teljesen jól éreztük magunkat, és zavar hogy valaki lelép az életedből úgy hogy csomó mindent kitaláltunk hogy mit kéne még.
2013. dec. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!