Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te az alábbi szituban megbocsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te az alábbi szituban megbocsátanád a megcsalást?

Figyelt kérdés
7 éve vagyunk együtt, a kapcsolatunk vidám, boldog, felhőtlen, még tizen éves korunkban jöttünk össze. Kb 1 éve össze is házasodtunk, és van egy gyönyörű pár hónapos babánk. Mi sem lehetne idillibb ennél. Igenám, de néhány napja kiderült, hogy megcsalt. 1 hónapig tartott szeretőt, csak szexre kellett neki, érzelmek nem voltak. Indok: Az utóbbi időben mindenki apaként tekintett rá, én is, és jött valaki aki viszont FÉRFIKÉNT, és ez olyan szinten jól esett neki, hogy nem bírt ellenállni a kísértésnek.(sajnos nagyon jó pasi) Mikor már teljesen kikezdte a lelkiismeret furdalás, véget vetett a dolognak, bosszúból a csaj megkeresett és elmondta. Sajnálja, nem kellett volna, szeret engem, nem akar elveszíteni, belehalna. Én is szeretem őt, nyilván ha nem szeretném, most nem lennék gondban, hogy mit csináljak...Vajon mindenkinek jár mégegy esély, vagy ez már megbocsáthatatlan kategória?
2013. dec. 11. 13:40
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
65%
nem
2013. dec. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
48%
Háááát szép kis baki mind a két fél részéről :/
2013. dec. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
68%
te tudod. ha a kapcsolat jó az sokat számít. más kérdés, hogy az ilyen embereket selejtnek tartom.
2013. dec. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 zotanbro ***** válasza:
72%
nincs mentseg.. megcsalt akkor megcsalt.. b4ssza meg.
2013. dec. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
egyébként meg te már megbocsájtottál neki úgyérzem.
2013. dec. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
69%

Ha megtudsz bocsájtani, akkor OK, mert úgy tűnik maradnál inkább vele. Meg nyilván nehéz kisbabával, így hogy még szereted is a párod.

Csak innentől kezdve oda a bizalom. Én tuti arra gondolnék, hogy mi van, ha máskor is volt ilyen, csak azok a nők nem buktatták le.

Ez egy nagyon olcsó kifogás, hogy most a baba miatt csalt meg. Te is pasizzál, mert mostanában mindenki anyaként gondol rád?

2013. dec. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
27%
hat,ha velem ezt igy megcsinalna a felesegem...nem tudom,talan megbocsajtanak neki,mar,csak a gyerek vegett is,meg amugy is mind eddig problema mentes kapcsolat volt.szerintem meg egy eselyt megerdemel ez a kapcsolat.de mi nem dönthetünk helyetted.
2013. dec. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
Egyébként akkor volt szex?Vagy nem volt?
2013. dec. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
62%

Hm... ezt egyedül te tudod eldönteni.

Lehet, hogy örökre "megsebzett".

Tegyük fel, hogy szóba áll egy idegen nővel (legyen az pl egy pénztáros) kicsit lazább, barátságosabb hangnemben, és neked azonnal bevillan: "most ezzel is megcsalna? Hogy néz rá? Vajon volt már viszonyuk?"

Mert akkor régen rossz, szorongani fogsz, akaratlanul is védekezésre fogod, viták, veszekedés (és sokszor a megcsalt nők ok nélkül is a férfiak nyakának esnek, mert félnek, hogy megint megtörténhetett).


Viszont ha laza vagy, elnézed, tovább tudsz élni egy minimális diszkomfort érzéssel, hajrá.


De ez nem mentség amúgy a számára :/

2013. dec. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Volt szex, csak az volt...Hozzáteszem, hogy köztünk viszont 8 hónapig nem volt, veszélyeztetett terhes voltam hónapokig, majd a szülés utáni időszak...
2013. dec. 11. 13:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!