Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 26 éves koromig próbálkozok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 éves koromig próbálkozok aztán végleg feladom a csajozást! Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ahogy már írtam 25 éves vagyok és kb 7-8 hónap mulva leszek 26. Még sohasem volt barátnőm és igen szűz vagyok. Kitűztem egy célt h mielőtt 26 lennék megpróbálok minden erőmmel barátnőt szerezni... és ha így sem jött össze addig... legalább megpróbáltam mindent. Sztem 26 évesen ha még nem volt senkid az már olyan öreges... nem vagy már fiatal majdnem 30 vagy stb... szval ez a helyzet. Egyes barátaim szerint hülye vagyok... mások szerint teljesen jogos és megértenek. Nektek mi a véleményetek erről?
2013. dec. 11. 15:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mittom én 17 vagyok nem volt barátnőm, de gondolom már nem is lesz. Feladjam vagy próbálkozzak.
2013. dec. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ha nem fogsz ennyire görcsölni mint most,hamarabb össze fog jönni.
2013. dec. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Hogy tényleg hülye vagy. Ennél rosszabb ötletet még nem is hallottam.

Először is: ha rágörcsölsz a barátnőszerzésre, akkor addig garantáltan nem fog összejönni. A görcsösség taszító.

Másodszor ha egy év múlva beállítana életed szerelme, akkor fognád és hazazavarnád, hogy bocs, de már feladtad a csajozást? Ez nem hangzik túl reálisan :D

2013. dec. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Hogy több marad nekünk, kösz hogy önként kiszállsz a játékból:)
2013. dec. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Túlteng az önsajnálat benned, de ez minket nem hat meg. Ha nem volt barátnőd eddig, az csakis a te hibád! Nő van elég, Magyarországon meg aztán csinosak is bőven. Mi olyan nehéz ebben?
2013. dec. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

- mikor 14 voltam aszt hittem teljes meggyőződéssel, hogy mikorra egyetemre megyek barátnőm lesz és együtt megyünk egyetemre :)

- mikor egyetemre jöttem mindig a következő szülinap volta határidő

- 25 vagyok én is és nekem is kevesebb van a 26 mint neked


-őszintén nem tudom mit gondoljak, az igaz rengeteg energiát elvessz a sok sikertelenség de viszont én mikor megpróbálom elhatározni, hogy inkább a többi alom valóra váltásán dolgozok ... valahogy egyre több kecsegtető lehetőség jelenik meg, egyre több boldog párt látok, egyre többen kérdik meg ismerőseim közül, hogy van e valakim, de ha megpróbálok lépni egyre jobban pofára esek...

...fontos a magabiztosság de tapasztalatom szerint minél biztosabb vagyok benne, hogy ez most összejön annál nagyobb a pofára esés :((


-na szóval nem tudom, szerintem egy darabig működni fog de aztán biztos el kezd hiányozni , hogy mégis jobb lenne ha lenne valakid és lehet mikor öregebb leszel megbánod triplán

2013. dec. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
iratkozz egyetemre, lakj koliban.... volt-nincs szüzesség:DDDD
2013. dec. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
26 vagyok,szűz...De nem adom fel :D
2013. dec. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

7 es 6 os vagyok :P


6 éve vagyok koliban mégsem jött össze még semmi :((.


vicces miközben az előző hozzáoszlást írtam két régi osztálytársam és egy másik ismerősöm szinte egyszerre módosítottak az állapotukat , hogy mától kapcsolatban vannak

2013. dec. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
25éves vagy és még nem jöttél rá, hogy változtatni kéne a hozzáállásodon, a stílusodon, a kinézeteden?
2013. dec. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!