Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tesz egy férfi ilyet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tesz egy férfi ilyet évekkel a lezárás után?

Figyelt kérdés
Együtt voltam a párommal majdnem két évig. A végén szétmentünk, pontosabban én szakítottam. Eltelt több mint 1 év, utána lett párom, akivel lassan másfél éve vagyok együtt. Az exemmel már szakításkor minden kapcsolatot megszakítottam, nem maradtunk sem barátok, sem semmi. Egyszer azonban fogta magát, és megkeresett, mondván hogy megbánta a dolgait, és hogy reméli boldog vagyok a párommal, meg ilyenek. Kérte hogy legyünk barátok, vagy ha nem is barátok, legalább beszéljünk néha. Nagy vonakodva elfogadtam, beszéltünk párszor telefonon, közben többször utalgatott arra, hogy bánja hogy külön vagyunk, meg minden ilyesmi, de reméli boldog vagyok. Én figyelmen kívül hagytam, de a végén szóvá tettem hogy nem ilyenkor kellene, évekkel később, na meg ez már úgy seem jelent semmit. Egyszer csak fogta magát, és elkezdett féltékenykedni, meg a páromnak szidni ( soha nem találkoztak élőben, ) hogy ez meg ez a gondja, és hogy nem fog nekünk működni, meg ilyesmik. A párommal mindketten csak érthetetlen fejjel álltunk, hogy most ezzel meg mi van?? Majd összevesztem vele, és megkértem hogy végleg tűnjön el, nem vagyok hajlandó vele szóbaállni. Ezt kibírta kb fél évig, az elmúlt napokban újból megkeresett, mondván hogy csak azt szeretné tudni, hogy jól vagyok - e ( megláthatta hogy hónapokkal ezelőtt a párom eljegyzett), megkérdeztem mit akar, újból azt mondta hogy a hogylétem érdekli. Én meg rávágtam hogy minden oké, azóta csendben van. Szerintetek miért viselkedik így??? Neki ez miért jó? Főleg hogy nem beszélgetünk, és még csak nem is élünk egymás közelében... Miért nem lehet valamit lezárni, ami évekkel ezelőtt már véget ért?

2013. dec. 11. 18:00
 1/6 Költőnő? ***** válasza:
épp h nem lezárni szeretné sztem
2013. dec. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Talán akkoriban ment tönkre az ő kapcsolata, és eszébe jutott, hogy talán visszafúrhatja magát hozzád.
2013. dec. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Költőnő?, ennyi év alatt szerintem le kellett volna zárnia magában, főleg hogy a saját viselkedése miatt döntöttem úgy, hogy fejezzük be. Na meg ami nem működött, úgy gondoltam nem érdemes erőltetni, az egyik félnek sem jó...

2. úgy gondolom ilyesmi nem igazán jöhet szóba, ugyanis úgy hallottam, hogy nem volt senkije utánam, de amúgy is tudja, ismer engem annyira, hogy az ilyesmire nem lennék vevő... :)

2013. dec. 11. 19:02
 4/6 Költőnő? ***** válasza:
tudod, a lepény hal meg utoljára :(
2013. dec. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor lehet egyszerű megszállottság/hiúság.
2013. dec. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ki tudja... Én örülnék ha továbblépne, vagy túllépne ezen, és találna maga mellé valakit akivel jól érzi magát... :)
2013. dec. 11. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!