Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Lehet nem így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Lehet nem így kellett volna megoldanunk de nagyon rosszul esett.

Figyelt kérdés

Barátommal 2 éve vagyunk együtt,átlagban jó a kapcsolatunk,de ma nagyon összevesztünk.

Ma találkoztunk,és mondta hogy szombaton el megy a barátaival pár órára.Mondtam rá hogy oké (bár megígérte hogy ezen a hétvégén együtt leszünk,mivel múlt hétvégén nem tudtunk találkozni),és rákérdeztem hogy de ugye nem fogtok "olyan" cigit szívni.Mondta hogy de.Kiakadtam,elkezdtem sírni,hogy ne csinálja így is már minden héten szív,annyit kérek ha csinálja,akkor nagyon ritkán. Ezen összevesztünk,mondta oké nem fog,de éreztem,lehetett látni hogy csak rá mondja.

Aztán rossz szokásom hogy elmondok nagyon sokszor mindent,persze sírtam és kérdeztem hogy biztos? megígéred? kérlek ne veszekedjünk,féltelek...stb. Úgy volt nála alszok,aztán mondta hogy ma biztos nem,mert megint hisztizek,nem változtam 1000x elmondok mindent.

Folytatódott a veszekedés mondtam oké menj szombaton de akkor ma hagy legyek veled,erre is azt mondta,hogy biztos nem,és hogy jöv.hétvégén is elmegy bulizni.

Sírtam,veszekedtünk,de nem értette meg hogy nekem az esett rosszul hogy ha már megbeszéltük hogy hétvégén együtt leszünk akkor ne tervezzen programot,pláne ne olyat ahol olyat csinál amire már napok óta kérem hogy ne ennyit... :(

Összevesztünk azt mondta haza megy könyörögtem neki,hogy ne,felszállt a buszra hazament és azt mondta hagyjam békén,nem változtam,vége...

Azóta nem ír,tudom én sem vagyok hibátlan,sőt...Nektek nem esett volna rosszul? Mit tegyek? Szeretem nagyon...


2013. dec. 11. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:
2 évig bírta? én 2 hét után dobtalak volna :D
2013. dec. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Minek jöttél össze egy füvessel? A férfiak nem fognak egy nőért megváltozni, de fordítva sem működik a dolog.
2013. dec. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Változott értem sokkal nagyobb dolgokba,de az utóbbi időben nagyon sokat csinálja,ami zavar...:(
2013. dec. 11. 18:42
 4/7 anonim ***** válasza:
40%

Sírtam, kértem, elmondtam neki. NEM VAGY AZ ANYJA.

Mintha magamról olvastam volna.

Mennyi idősek vagytok? Ha ő nem aggódik az egészsége miatt, és te már 1000x figyelmeztetted, hogy árt neki, mégis csinálja nem tehetsz semmit, nem neked kell megmentened őt.

A hisztivel általában igen...ennyit ér el az ember, kiábrándítja a másikat, felidegesedik és lelép, menekül a konfliktus helyzet elől.

Úgy érzem túlságosan ennek a kapcsolatnak élsz, ezért borít is ki minden apróság.

Egy 2 éves kapcsolatnak, ami komoly és van szeretet így nem lehet vég.

Te túl sokat is tettél, könyörögtél. Most hagyd őt, és hogy jelentkezzen, biztosan fog, ha szeretitek egymást. Te meg azalatt gondolkozz el, mennyire vagy társfüggő és hogy szerezheted vissza az saját magánéleted.

2013. dec. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

18/L,22/F.

Hát ha szeret biztos fog jelentkezni,nem tudom.Reménykedek.

2013. dec. 11. 18:48
 6/7 anonim ***** válasza:

Kislány, ha nekem a párom ilyeneket mondana, már rég nem lennék vele. De te tudod, biztosan jó szenvedni egy olyan ember mellett,aki rohadtul komolytalan, és ennyitől bepöccen. Ne legyél már pincsikutya, a fenébe is!


Kérdésedre válaszolva: de, rosszul esett volna. Épp ezért mondtam,hogy én már rég szakítottam volna vele.

És mit tegyél? Állj a sarkadra, ne rohanj utána, sz*rd le.. Nem tűnt még fel, hogy ez a kapcsolat egyoldalú? Csak te akarsz vele lenni,könyörögsz neki ezért (megalázkodsz egy p*cs előtt?!), ő meg tojik rád és megy füvezni. Szereted, oké...De nem éri meg szenvedni. Felejtsd el,és keress egy normális férfit,aki viszont szeret téged.

2013. dec. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
dobj ki mindenki ezt mondta :D ez az megmondták ismeretlenek a tanácsot a jó gondolatokat éllj vele:D
2013. dec. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!