Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, volt már olyan veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már olyan veletek hogy valaki akit régóta ismertek megváltozott és beleszerettetek?

Figyelt kérdés
Főleg testi változásra gondolok.
2013. dec. 11. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Van egy nagyon kedves barátom. Kiskorában túlsúlyos volt és én voltam az egyetlen aki elfogata. Bántott. Beteg volt, de már meggyógyult. Akkor és most is szeret. Ezzel annyi a gond, hogy bàr megbocsátottam, a fejemben vannak még a régi emlékképek. Főleg a rosszak. Ezt nem tudom elfelejteni teljesen. Jóban vagyunk de nem fogok beleszeretni soha. Sajnos ez így végződött.
2013. dec. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem ennyire komolyra gondoltam, pl arra hogy egy gyenge fiú megizmosodik vagy ilyesmi
2013. dec. 11. 18:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Ő lefogyott.

Nem volt ilyesmi nálam. De a reményt nem szabad halni hagyni. Őrizd mint a szemed fényét.

2013. dec. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én olvastam egy történetet egy lányról, akit halálra idegesített egy fiúbarát, aki azután is nyaggatta, hogy lett pasija. Ő webkamerán át próbálta bebizonyítani, hogy külsőre mennyit változott, de a lányt ez sem érdekelte.
2013. dec. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Van egy fiú osztálytársam, ötödikben mellém ültették, és nagyon jó barátok lettünk. Elég csúnyácska volt, de én kezdtem megszeretni(amennyire egy 11 éves szerelmes lehet). Most meg 17 évesen ultra helyes, és nagyon-nagyon belezúgtam.... már 6 éve várom, hogy észrevegyen, de csak barátként tekint rám!:( de nem fogom feladni soha!!!!!!!!
2014. jan. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!