Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám elérni, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elérni, hogy a csaj járjon velem?

Figyelt kérdés
Van egy csaj, akivel régóta jóba vagyok, együtt dolgozunk, nagyon kedveljük egymást, a rokonai is kedvelnek, sokszor megyünk együtt valahova. Viszont mindig hezitál, ha megkérdem, hogy mi lenne, ha járnánk. Azt mondja, hogy szokott találkozni másik csávókkal is, még nem döntötte el. Pedig sokan azt hiszik rólunk, hogy már párok vagyunk.

2013. dec. 11. 18:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem fog járni veled.
2013. dec. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
ezt nem lehet elérni. ha szeretitek egymást járni fogtok ha nem szeret téged akkor nem.
2013. dec. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nézz ki jobban, mint a vetélytársaid!
2013. dec. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nos, már elég régóta ismerem, sokat beszélgettünk, ésha mégsem akar velem randizni, akkor nem vagyok elég vonzó neki, elrontottam valamit a hódításban. Ha mással akar találkozni, akkor nem vagyok elég jó neki.
2013. dec. 13. 20:22
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem rontottál el semmit, csak azt, h nem nézel ki elég jól számára.
2013. dec. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mondta, hogy jóképű vagyok. Amúgy mit számít, hogy valaki jól néz ki-e vagy sem? Én sportos vagyok, és stílusos, igényes az öltözködésre, szóval ezzel nincs gond.
2013. dec. 14. 22:30
 7/9 anonim ***** válasza:
A lányoknak csak az számít, h jól nézel-e ki. Lehet h jóképűnek tart, de valszeg van más jelölt, aki még jobban tetszik neki.
2013. dec. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ez egy teljesen nagy tévedés, amit leírtál. Vagy ezt mire érted? Arra, hogy alapjáraton ki milyen jóképű, vagy milyen a stílusa? Relatív.
2013. dec. 16. 05:39
 9/9 anonim ***** válasza:
Arra, h alapjáraton milyen jóképű. Majd meglátod te is.
2013. dec. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!