Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezeket hogyan lehet elhárítani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezeket hogyan lehet elhárítani?

Figyelt kérdés
Az évfolyam társammal járok..én fiú ő lány..és mindig csesztetnek minket,persze ez nagyon nem érdekel,persze azért néha fusztráló,és irritáló..és hogy ezeket hogyan lehet lepattintani? mert azért megverni mindenkit mégse lehet..

2013. dec. 11. 19:06
 1/4 Tarnolf ***** válasza:

mert azért megverni mindenkit mégse lehet..


Az szép :D Mondjuk egy idő után én is verekednék, pedig nem vagyok egy terminátor. :P


Amúgy meg le kell sz*rni őket, mást nem tehetsz nagyon :/

2013. dec. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hmm. Fiatalok és csúfolódnak, nem szép dolog, de nem lehet mit tenni.

Mi osztályunkból 2 fiú is jár évfolyamtársunkkal és semmi gond nem volt sosem ebből, mindenki elfogadta, örült is neki.

2013. dec. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudom,sz@rni rá meg minden..de néha úgy viselkednek velünk mint valami földön kívülivel..
2013. dec. 11. 19:13
 4/4 Tarnolf ***** válasza:
Ebből látszik, hogy gyökerek és nincs magánéletük. :P Én se szívatom oszt. társamat, mert mondjuk egy olyan lánnyal jár aki 2 évvel fiatalabb meg számomra! nem csinos. Ő választott, ezt tiszteletben kell tartani meg hát mi közöm van hozzá? :D Ugyan ez van veletek, senkinek semmi köze a dolgotokhoz, aki meg kötekedik az szánalmas, nincs jobb dolga annál...otthon meg szomorkodik, hogy szar az élete. :D
2013. dec. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!