Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szakítottunk a gyermekem apjával és nagyon ramatyul érzem most magam! Úgy érzem, hogy örökre egyedül maradtam. Nincs lehetőségem ismerkedni, nem tudok eljárni sehova, a neten meg nincs értelmes ismerkedni, mert ott csak becsapják az embert! De szükségem van egy társra, aki mellettem van! Mit tanácsoltok?


24/L


2013. dec. 13. 00:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
hát ezt jobban át kellett volna gondolni
2013. dec. 13. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Mégis mit? Nagy volt a boldogság egészen pár nappal ezelőttig!
2013. dec. 13. 01:00
 3/23 anonim ***** válasza:
24 évesen gyereket, én 23 vagyok de nem ilyet nem vállalnék be, mindig ez van, utána meg megy a csodálkozás. gyerekkel meg már nehéz bármit is én legalább is nem vállalnám az biztos.
2013. dec. 13. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
És mi történt, miért szakítottatok?
2013. dec. 13. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
mi történt?
2013. dec. 13. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Figyelj csak, az a te bajod, hogy nem akarsz gyereket, attól még nem kell másnak beszólnod, ha nem tudsz normálisan válaszolni, akkor inkább ne is írj! Az meg mindig benne van a pakliban, hogy vége lesz egy kapcsolatnak! Ha így állna hozzá mindenki, mint te, akkor senki nem vállalna gyereket!

2. válaszoló! Ezt elég hosszú leírni, a lényeg az, hogy már nem működött!

2013. dec. 13. 01:10
 7/23 anonim ***** válasza:
miért nincs a válaszban semmi aki fejest ugrik annak számolnia kell később a mellékhatásokkal, de ezt inkább nektek kéne megbeszélni
2013. dec. 13. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
nem lehet helyrehozni? az előbb még boldogok voltatok pár napja
2013. dec. 13. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Néhány nap alatt így tönkrement egy többéves kapcsolat? o.O
2013. dec. 13. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 tevetke ***** válasza:

Szóval pár napja mentetek szét, van egy gyermeked és neked az az első, hogy máris viszket a p...?!

Bírom az ilyen nőket... -.-

2013. dec. 13. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!