Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelemért családi balhé?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelemért családi balhé?

Figyelt kérdés
összejöttem 1 roma lánnyal 1.5 hónapja sacc/kb.(már majdnem 1 éve ismerem amúgy) a szüleim annyit tudtak hogy találkozgatok egy lánnyal. előző hét szombaton elhoztam magunkhoz amit mondtam is anyámnak hogy eljön. amikor meglátta szemmel láthatóan nem örült annyira már. mikor elvittem haza a lányt és hazaértem mondta hogy nem akarja hogy a környékünkre szokjanak meg hogy a rokonság stb. csak a baj lesz , engem nehogy belevigyenek valamibe stb. persze félt. de ők rendesek. hiába magyaráztam anyámnak nem hallgat rám. apám meg szintúgy

2013. dec. 13. 01:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
47%
nem is csodálom, csak a baj van velük
2013. dec. 13. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
megyek iszok egy kis tejet
2013. dec. 13. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
hiába hoztam fel példának egy ismerősét (munkatársa) hogy neki a férje roma, 20on éve együtt vannak azt mondta az őt nem érdekli
2013. dec. 13. 01:48
 4/18 Dwight Schrute ***** válasza:
100%
Higgy anyukádnak kérlek... Később megköszönöd neki
2013. dec. 13. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
28%
Akkor elmondom neked, hogy rendes cigók nincsenek. Persze, megértem, hogy némelyikük nem az a lopós fajta, de a vér nem válik vízzé és egyszer úgyis megmutatkozik az igazi énje. Bár szerintem már eddig is megtette. Nem akarlak lebeszélni semmiről, csak aztán nehogy sírás legyen a vége.
2013. dec. 13. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Kell neked a lány? Akkor állj ki érte. A családoddal szemben is. Legfeljebb ne vidd fel hozzátok, amikor az ősök is otthon vannak. Vagy tudod, mit? Te otthonod is, azt viszel fel, akit akarsz, legfeljebb majd kulcsra zárod a szobád. Szokjanak hozzá, hogy nem ők mondják meg neked, hogy mikor, kivel, mennyit, hová. Sőt ha a lányt jobban megismerik, lehet, az előítéleteik is jobban oldódnak majd. Hajrá! :)
2013. dec. 13. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ja a sok rasszista baromra meg ne hallgass.
2013. dec. 13. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha már felmerült a kérdés benned, hogy mit tegyél, az sokat elárul az elszántságodról.
2013. dec. 13. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

vigyáz el ne tűnjön a lakásból a fémpénz :).


viccet félretéve tedd azt amit a szíved diktál.

2013. dec. 13. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

kell nekem. ahhoz nem fér kétség. szeretem őt és ő is engem. az biztos. mindent elárul a mozdulata, tekintet, gesztus.

de nem értem...miért? hisz sose volt bajunk velük (az egész cigányságra értem) nem bántottak, nem jöttek be hozzánk meg semmi. és mégis ez van.

szeretném még ha eljönne, remélem csak az van amit mondott egyikőtök hogy amíg nem ismerik általánosítanak.

szeretem mert annyira gyönyörű és na... tudjátok milyen a szerelem :)

2013. dec. 13. 02:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!