Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így?

Figyelt kérdés
Előre szóltam a barátomnak, hogy a testvéremnél alszok, délután átmegyek hozzá. Mondta jó. Másnap mikor haza értem, a szüleim mondták, hogy a barátom ide jött a házhoz, egy órát várt, majd elhajtott mint egy őrült. Másnap még egy szomszédunk is szólt, hogy ki ez az állat, aki így vezet,éppen pihent, megijedt (én kértem bocsánatot)? Felhívtam a barátomat, mit képzel magáról. Tagadni próbálta, aztán bunkózni kezdett, hogy a szomszédaim hülyék, nem láttak még akkor gyorsan hajtó autót, stb... Ezek után én nem nagyon akarok vele találkozni. Félelmet keltett bennem. Folyton velem akar lenni, ha éppen nem tudok, kiakad.
2013. dec. 13. 08:52
 1/2 anonim ***** válasza:
jézus... kicsit túl féltékeny, és nem bízik benned...
2013. dec. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szeret téged és ez féltékenységbe torkolódik.
2013. dec. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!