Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól teszem, ha megszívatom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól teszem, ha megszívatom? Amit kapok, azt adok.

Figyelt kérdés
Már egy éve szingli vagyok, egyszerűen nem jön össze semmi. Voltak udvarlók, volt olyan akibe már majdnem belezúgtam, aztán elutasított. Voltak randik, amik után reménykedve vártam a hívást, de semmit. Minden csak pofára esés volt, azok a szemét pasik elhitették velem azt, hogy nem vagyok jó nő, hogy nem kellek senkinek. Most van egy srác, tetszik is, meg nem is, de félek hogy ő is pofára fog ejteni. Randizni akar velem szombaton, arra gondoltam, belemegyek a randira, lebeszélem vele de nem megyek el. Érezze már más is amit én. 24/L
2013. dec. 13. 09:30
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
ne azon állj bosszút,aki semmiről nem tehet! :)
2013. dec. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Gratulálok, 24 évesen máris megkeseredett vénlány lettél, aki csak a bosszúnak él. Ráadásul olyasvalakivel szemben, aki nem is bántott.
2013. dec. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Mason leverni azt, amit megint mas kovetett el ellened...butasag.
2013. dec. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 QueenRavenna ***** válasza:
És Jézus mondá: Ha arcon ütnek, tartsd do oda a másik orcád is. Ha megdobnak kővel, dobd vissza kenyérrel.
2013. dec. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Ostoba pi*sa vagy, már ne is haragudj.
2013. dec. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

24 évesen?

Olyan mintha 14 lennél!

A bosszú az, amikor azt bántod meg, aki téged bántott. Az sem túl szép dolog. De miért lennél bunkó azzal, aki nem is bántott?

De ahogy gondolod. Ha megteszed, akkor te is ugyanolyan leszel, mint akik téged megbántottak. Sőt! Még rosszabb, mert te előre eltervezted! A fiúknak, meg akik nem kerestek, lehet hogy csak egyszerűen nem jöttél be. Ennyi. Nem kell túlkomplikálni! Nem te vagy az egyetlen, aki elutasításokat kap! Ennyi idősen már tudnod kéne kezelni ezeket a helyzeteket. Hidd el kapsz még bőven, nem csak a pasik terén, az élet minden területén. Ilyen az élet!

2013. dec. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

Az meg sem fordult a fejedben, hogy te választottál rosszul, hogy te vagy túl befolyásolható mert nem veszed észre a normális erkölcsi értékekkel bíró pasikat?

Ja bocs, visszaolvasva hülye kérdés volt. Hajkurászd csak tovább az adoniszokat amíg 40 nem leszel.

2013. dec. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Mióta egyedül vagyok a 7. pasi utasított el, és az a baj, hogy fogalmam sincs miért. Állítólag jól nézek ki, és mindenki jól érzi magát velem, akkor nem tudom, miért van ez. Az önbizalmam nulla lett röpke 1 év alatt. Már nincs kedvem találkozni senkivel, mert tudom előre, hogy utána nem lesz belőle semmi.
2013. dec. 13. 09:45
 9/31 anonim ***** válasza:
Kedves hölgyem, nem Önben lehet a probléma?
2013. dec. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Én tudnék segíteni az önbizalmad visszanyerésében ;)
2013. dec. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!