Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha nem váltogatom havonta a frizurám, nincs műkörmöm és nem a legújabb r*b*s divat szerint öltözködöm akkor előbb utóbb lecserélnek?

Figyelt kérdés

Pasik, miért hagyjátok el az barátnőtöket egy szebb divatosabb lányért? Ne mondjátok, hogy nem mert igenis ezt látom.

Jön egy divatmajom plázacica aki egy kicsit érdeklődik irántatok és máris vihet titeket. Egy körre mindenképpen.

Aztán meg sírtok, hogy milyen drága egy ilyen nő...hát ha ez kell akkor fizessétek is meg de ne sírjatok hogy ilyen meg olyan. Valamit valamiért!


2013. dec. 13. 09:43
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
62%
ismerkedj olyan pasikkal akiknek van agya.
2013. dec. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Rossz pasik között keresgélsz.
2013. dec. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

hat kerdezo, te kifogtad a rossz sracokat.

bennem pl semmit nem mozgat meg egy plazacica, kikent-kifent muanyag no.

es csak azert, mert "jobban nez ki" valaki, nem fogom lecserelni azzal, aki talan nem nez ki ugy, de jol elvagyok es szeretem.

2013. dec. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Engem taszítanak a plázap*ák és soha nem hagynám el a barátnőmet ha szeretem. Pedig nem vagyok egy utolsó külsőre és sok lány odavan értem, a p*ák is. Egyszerűen számomra más a fontos, a külső mögött meglátom a nőt. Az üres fej és a külső túlhangsúlyozása számomra nem vonzó.
2013. dec. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Rossz irányban keresgélsz, a barátom pl. nem izgul a plázamacskákra, és nem csak mondja, hanem látom az arcán, hallom a beszédén, mikor szóba kerül a téma. Jó, azt elismeri, hogy d...gni jók (ezzel én is egyetértek), de ennyi, mert amúgy a nagytöbbség a sötétség szobra.


Max. szexkapcsra tervezne velük, komoly, hosszú távon semmi esetre sem. Szerencsémre a barátom már 3.x-es, így nem a léha kalandokban gondolkodik. :)

2013. dec. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Szerintem csak félreérted az okokat. Próbáld kerülni az olyan triviális asszociációkat, miszerint az első ránézésre látható különbség lenne az oka, hogy elhagytak. Ez pontosan olyan dolog, mint a pasik, akiket elhagynak egy nagypofájú srácért, és azt hiszik, hogy minden nőnek az kell, hogy bunkók legyenek velük.


Megkérdezted esetleg a pasikat, hogy miért nem kellettél nekik? Próbálj abba is belegondolni, hogy a trendi kinézeten felül mi lehetett a különbség közötted és közöttük. Ha továbbra is úgy érzed, hogy te számodra megfelelően éled az életed, és a neked tetsző stílust viseled, akkor egyszerűen csak nem megfelelő fickókkal kezdtél, nem illettetek össze. Ebben az esetben nincs értelme felelőst keresni, bármennyire fáj.


Mindenesetre szerintem egészen biztos, hogy nem a ringyós öltözet hiánya volt a hiba.

2013. dec. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Passiflora ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Biztos vagy benne, hogy van ok-okozati összefüggés a két dolog között?


Amikor ezek a szakítások történtek az életedben, tudtál őszintén beszélgetni a (volt) Pároddal arról, hogy mi az oka annak, hogy elhagy?


Amúgy meg szerintem a férfiak között pont ugyanúgy nem lehet általánosítani, mint fordítva. Gondolj csak bele, hogy Te hányszor hallottál már olyan kijelentést nőkről úgy általánosságban véve, amit saját magadra nem éreztél igaznak.


Biztos vagyok benne, találsz olyan férfit, akinél se nem elvárás, se nem fontos szempont, amiket a kérdésedben leírtál.


Sok sikert hozzá, hogy egy ilyen férfival találjatok egymásra! :-)

2013. dec. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Talán rossz pasik között válogatsz, ha ők megkövetelik tőled a ribis/divatos öltözködést csak, hogy veled maradjanak. Esetleg észre kellene venni a többi, normális pasit is. Várj segítek, a csizmád alatt vannak. (remélem érted a metaforákat...)
2013. dec. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Hát azt nem tudom más miért csinálja. Én azért, mert így próbálom kifejezni az adott lánynak akit elhagyok, hogy mennyire szeretem, hogy még erre is képes vagyok érte. Mert közben én borzasztó nagy kínokat élek át és a drámák tengerén hánykolódom.


27/f

2013. dec. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Más közegben keress magadnak pasit. Az én vőlegényem szeret és tisztel engem, és nem értem, mit eszik rajtam, de örülök neki :D. Mondjuk nem éppen az a fajta, akiért minden csaj a nyálát csorgatja, de nekem meg ő tetszik.

Ne az ilyen menő cukicsávókat keresd, és igyekezz olyat válaztani, akinek van egy cseppnyi agya. Hidd el, meg tudod állapítani egy pasiról egy hét alatt, hogy mennyire felszínes.

2013. dec. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!