Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más szívta már meg ezzel?

Figyelt kérdés

Ugye előfordul az ember életében, h véletlenül, de lehet szándékosan már férfi barátnőjét, esetleg feleségét, menyasszonyát tunkolja meg.

Amivel önmagában nincs is gond, de mi a helyzet akkor, ha az asszony a szex után hazamegy és elmond mindent a férjének, mert csak bosszú volt???

Az eszem megáll, hogy a mai nők milyenek.



2013. dec. 13. 10:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem, véletlenül még nem fordult elő.
2013. dec. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A véletlen alatt azt értettem, hogy a csaj véletlenül elfelejtette megemlíteni, hogy kapcsolatban van :)
2013. dec. 13. 10:21
 3/9 anonim ***** válasza:

Az már nem érdekel, hogy bosszú volt e vagy nem.

Ha van itt olyan nő aki így akar bosszút állni a férjén, csak írjon rám. :-)

2013. dec. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én még nem tunkoltam meg más nőjét legjobb tudomásom szerint, de neked mi volt ebben a szívás? Rád támadt a pali?
2013. dec. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 ASOT ***** válasza:

véletlenül mi? :)

Inkább csak izzott a puncija egy újra :)

A faszinak nem gond akivel félrek--úrt. De a párjának igen.

Részemről szakítás lenne, de részéről a fene tudja.

2013. dec. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nekem ilyen még nem volt, de most haveromtól hallottam, hogy hazament a nő aztán kitálalt.

Aztán pali nem kereste még meg valszeg nem is fogja, de akkor is elég tré.

Nem is gondolná az ember, hogy ilyenek vannak.

2013. dec. 13. 10:30
 7/9 anonim ***** válasza:
Jó lenne ha véletlenül én is ráesnék egy nő nemiszervére.
2013. dec. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem, nem fordul elő max veled. Az emberek általában ésszel és gerinccel élnek de van akinek megy anélkül is. Ez vagy Te. Erre fel jössz ide, hogy mai nők milyenek?? Te milyen vagy, hogy más nőjét "tunkolod"? Azt kaptad amit megérdemelsz!! Még szerencséd is volt, hogy nem velem találkoztál!!
2013. dec. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha a férfi nem lép fel veled szemben, az még semmit sem jelent. Szerintem vigyázz magadra és nézz a hátad mögé, valamint a szeretteidre is vigyázz. Annak örülj ha elsőre agyonver, mert ha nem így történik, de a becsületébe gázoltál, akkor igenis van félnivalód.
2014. jan. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!