Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg felfújom az ostoba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg felfújom az ostoba poénját?

Figyelt kérdés

A párom 1200 kmre dolgozik, ezért skypon szoktunk beszélni.

Mondta hogy megy wcre kiformázza már az arc képem!

Nekem ez nem vicces és eléggé összekaptunk miatta, mert én nem értem a poént elvileg....


2013. dec. 13. 10:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

tényleg...



sztem vicces:D

2013. dec. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Kicsit morbid és erős volt ez a poén.
2013. dec. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

én nem értem a beszólást (mármint konkrétan nem értem, mire céloz)


lehet, nem volt poénos, de azért összeveszni se kellene rajta...

2013. dec. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
megy egyet szarni és akkor az én arcom olyan...Lehet egy fiú ezt viccesnek találná de én nem tudok rajta még csak mosolyogni sem...
2013. dec. 13. 10:42
 5/23 anonim ***** válasza:

poén, morbid vicc..

nem, nem a te arcod olyan, hanem elmegy "rajzolni"...nálunkhívják így a székelést...gondolom erre utalt vissza, és mivel rád gondol...



1.


26/N

2013. dec. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Én halálra röhögtem volna magam és beszúrtam volna valami hasonló poént :D
2013. dec. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Lesz@rom.
2013. dec. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Zoli7754 ***** válasza:
82%

Első hallásra nekem sem tűnik nagyon poénosnak.Azért szerintem nem mindegy, hogy milyen "szövegkörnyezetben" sült el ez a "poén". Feltételezzük a legjobbat!

pl. A "poén" előtt azt ecsetelte, hogy állandóan rád gondol, mindenben az arc képedet látja, ...ez esetben akár még jópofa poén is lehet. Így van ez mindennel. Nagyon sokszor nem is az számít, hogy mit mondunk,hanem , hogy mi van mögötte. Vajon hány ember súgja a másik fülébe, hogy "szeretlek" miközben másvalaki jár az eszébe.,...csak hogy egy ellenpéldát mondjak. Az is igaz, sajna, hogy a hazugságra általában jobban vevők vagyunk, ha az kellemesen hangzik.

2013. dec. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
49%

semmi vicces nincs benne, szimplán tahó.

mondd neki, hogy egyben csókolja is meg a kiformázott énedet, mert egy szeretetközösségben azt úgy szokás.

és válassz férfiasabb és kedvesebb embert társnak. hidd el jobban jársz.

2013. dec. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
72%
Én sem nevettem rajta, mikor olvastam.
2013. dec. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!